Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha a barátom el akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha a barátom el akar menni majd a Balatonra 2-3 napra a haverjaival nélkülem?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti, hogy meg akar csalni? Vagy csak egy kis pasis kikapcsolódásra vágyik tényleg?

2014. aug. 14. 22:13
 1/10 anonim válasza:
100%
Védekeztetek? Vagy beléd élvezett? Ha benned ment el akkor lehetsz, ha védekeztetek nem. Ha megszakítással, és kivette, akkor kicsi az esély. De ennyi infótól nem leszünk előrébb.
2014. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Baj ha egyedül megy el szarni?
2014. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy pasis kikapcsolódást akar. Egy férfi nehezebben tud félrelépni mint egy nő.

Talán egész nap videojátékokat akarnak nyomatni és részegen tombolni amit nem akarja, hogy láss.

2014. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak így tovább. Fojtsd meg őt, hogy nélküled sehová sem mehet el. Értem én, hogy neked nincs társaságod, akivel elmehetnél, de te miért nem hagyod őt?
2014. aug. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez az, sz@rni hogy engeded el egyedül? Még megcsal a wc gurigával vagy a légfrissítővel! A Balatonon meg sok száz bikinis csaj, tuti megcsal! Ne engedd elmenni, tekeredj rá mint egy kígyó és fojtsd meg!
2014. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a barátaival akar egyet állatkodni meg inni és nem akarja hogy ezt te lássad vagy esetleg korlátozd a baromkodásban
2014. aug. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj :)
2014. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szilárd párkapcsolat alapja a bizalom (mint azt itt is látjuk).
2014. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

Nekem nem baj, mivel a te pasid.

Az én párom soha nem menne el nélkülem sehova szórakozni, neki fontosabb vagyok a haverjainál. Megy velük, de csak ha én is megyek... ha nem akkor ő sem. Nálunk ez a normális, nem az hogy külön mászkálunk a haverokkal, akik belevisznek minden hülyeségbe akkor is ha nem akarja az ember. Mert elég gyakori az ilyen. Pl mit csinál ha a haverok csajozni akarnak? Nem fog egyedül ülni és messziről nézni őket, hanem ő is odamegy és beszélget a csajokkal... onnan meg már bármi lehet, megcsalhat, vagy ha igazán szeret akkor nem. Ki tudja... nem látunk a jövőbe.

2014. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az utolsó egy tipikus féltékeny női valasz.. ásd el magad ;) ha beszélget más lánnyal akkor meg is csal ;) gratulálok -.-
2014. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!