Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve szakított velem a barátnőm és azóta minden nap kb. ötször elkezdek sírni de van úgy hogy tízszer is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rettenetesen fáj hogy már nincs itt, nem bírom elfelejteni, dolgozok, edzek, lefoglalm magam de nem ér semmit. Úgyí érzem ő volt az igazi! Nem akarok nélküle élni, hiábavalóság minden ha nincs párod és nem lesz gyereked.
2014. szept. 2. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jézusom.. ez már betegség. Fordulj pszichológushoz, majd ő segít!
2014. szept. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sok pia és alkalmi gyógykúrások tudnak segíteni az ilyesmin!
2014. szept. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 SullaFelix89 ***** válasza:
az edzőteremben valaki biztos tud neked okosban adni hormonokat rajtad csak az segít attól tán kinő a tököd.
2014. szept. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem kell elítélni azt aki tud szeretni! Szerintem semmi baj nincs vele, ha ő így van. Legalább nem ugrott egyből másra, mint a többség tenné...

Neki van már más? Beszéltek? Ha nem, szerintem megkérdezheted mi van vele.

Nekem majdnem 1 év volt hogy tovább tudtam lépni, akiről én is azt hittem az igazi volt... Egyszer lesz más, vagy lehet hogy ő. Fel a fejjel!

20/l

2014. szept. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az még normális hogy tud szeretni... De hogy naponta 5-10-szer sír miatta... az már nem! Nem is férfias.
2014. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szedjél tesztoszteront, vagy sportolj mert a kemény sport, testedzés serkenti a tesztoszteron termelést is. A leírás alapján elég puhapötsch vagy...
2014. szept. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Uristen bązdmeg akaszd fel magad szégyent hozol az egész kan társadalomra
2014. szept. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Növessz tököt magadnak... Én is voltam piszok szerelmes de nem picsogtam miatta nonstop hanem inkább kiélveztem a szingliség előnyeit. 24/F
2014. szept. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
102 kiló vagyok semmi zsírral, 15 éve testet építek, küzdő sportot is űzök, nem vagyok puhapöts szerintem. Én is voltam olyan mint ti, sza...tam a nőkre, ha kidobtak elintéztem egy vállrándítással de ez most más, remélem találtok olyan csajt akit tudtok így szeretni.
2014. szept. 2. 11:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem a fizikai paramétereid miatt leszel férfi és nem is azzal, ha nem tiszteled a nőket ... Talán ebben van a hiba :-P

Egy férfi nem is sz..arik rájuk, de nem is picsog utánuk ...

2014. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!