Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Mennyire vagja el maga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mennyire vagja el maga alatt a fat egy lany, ha bevallja hogy oda van ertetek?

Figyelt kérdés
Egy fiuval ismerkedtem, es volt egy ket csodalatos randevunk, de messzebb lakik tolem, es a legutolso talalkozasunk nem jott ossze, mert plusz munkat vallalt, annyira sziven utott, hogy oszinten elmondtam neki, vagyis leirtam, hogy en mar kezdtem belehabarodni, es a tavolsag sem zavar, de ot igen. Leirtam, hogy mennyire jol ereztem magam vele, hogy nekem pont olyan fiu kell, mint o. Azt hiszem ha az ember szerelmes mond egy csomo hulyeseget :) de tenyleg annyira jo volt, es rajta is lattam.... talan ha idot adok neki, meg atgondolja. Marhasag ha az ember felvallalja az erzeseit?
2014. szept. 2. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne marhaság, őszintének lenni nem bűn! Nem lettél senkinek kisebb a szemében mert bevallottad neki hogy szereted.

Csak sajnos még mindig sok helyen él az az ostoba középkori felfogás hogy csak is a férfi vallhatja be az érzéseit!

25/F

2014. szept. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyelvújítunk mi?

Vagy "vágja maga alatt a fát" vagy "elvágja magát", de a kettő együtt semmikép...szerintem neked az első verzió fog kelleni ;)

2014. szept. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálam pozitívum volt míg nem volt senkim...most, hogy foglalt vagyok csak a barátnőmtől akarom hallani...mást csak kedvesen visszautasítanék...ja és a lány akivel összejöttem, itt ismertem meg, ő írt rá, hogy szimpatikusak a válaszaim, aranyosan kipuhatolózta, foglalt vagyok e már :) igazából aranyos volt a kezdeményezése...és őszinte, nem taktikázott...
2014. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha kell is kiárasztani az érzéseket, de ne túl gyakran, mert különben a srác megunja, vagy nem fog komolyan venni.
2014. szept. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon kedvesek vagytok, koszonom az eddigi valaszokat :)
2014. szept. 2. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!