Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit értetek felszínes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit értetek felszínes kapcsolat alatt?

Figyelt kérdés

Azt, hogy csak azért vannak egymás mellett, vagy a másikkal, hogy ne legyenek egyedül?

Vagy a látszatkapcsolatra?

Vagy ahol csak külsőségek számítanak és igazából nem is szeretik egymást?



2014. júl. 5. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az első kérdésedben leírtad, úgy is.

Illetve ha a felek előzetes ismeretség nélkül csak úgy összejöttek, mert miért ne.

2014. júl. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hm, a második felével nem biztos, hogy egyet értek. Csak a miért ne? Utal a felszínességre.


Pl. az új barátommal kevés ismerettség után jöttünk össze, és a Mert, miért ne? nem szerepelt nálunk. Bár a miénket nem gondolom felszínesnek. Hónapok óta nem volt pasim, és nem igazán hajtottam arra, hogy most jajj de kell egy pasi.

Korábban is így voltam ezzel.

2014. júl. 5. 17:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt ahol nincsenek érzelmek

Csak azért vannak együtt mert jó villogni a másikkal


kb azok amiket leírtál így együtt.

2014. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A felszínes kapcsolat kifejezés láttán nekem rögtön azok a kapcsolatok jutottak eszembe,ahol a férfi és nő nem szeretik Egymást,hanem csak egymás Testét..és ez nagy különbség!

Egész más mikor azért szeretem a másikat,mert látok benne valami értékeset,valamit,ami megfog,amiért felnézhetek rá,ami számomra különleges és szép,a belső tulajdonságait,vagy azért mert jó vele az ágyban..vagy amit írtatok már: jól mutat mellettem..

Tipikus sztárkapcsolatok..

2014. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!