Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban nem szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban nem szabad beszélni a saját gondjaimról, panaszkodni?

Figyelt kérdés
Most itt nem a közös gondokra gondolok, ha nem pl. elmondom milyen rossz volt a mai napom.
2014. szept. 2. 14:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez emberfüggő. Egy egészséges párkapcsolatban a felek megosztják a problémájukat vagy elmondják mi bántja őket, a titok szerintem az hogy nem kell a másiktól várni a megoldást. Elmondhatod, hogy rossz volt a napod, de arra figyelj, hogy ne mindig csak panaszkodj az hosszútávon megterhelő. Viszont megjátszanod sem kell magad, ha a párod szeret örömmel veszi ha megbízol benne és segít ha tud.
2014. szept. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Normális kapcsolatban teljesen alap, hogy a felek meghallgatják az ilyesmit, és aki szeret, azt érdekli is mi a gondod. A férjem azt is kiszedi belőlem, ha rosszat álmodtam, és vigasztal...ahogy egy rosszabb nap után is meghallgatjuk egymást. Meg úgy egyébként is. Ez az első pillanattól így volt amióta együtt vagyunk.


Ha ez gondot jelent a kapcsolatodban, akkor az a partner nem hozzád való.

2014. szept. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Idén elvesztettem két nagyszülőmet, mindkét szülőm volt már kórházban, műtéteken, kezeléseken, betegek. Emellett a családban több rokon is lett rákos, van, aki már meg is halt 2 hónap leforgása alatt. A macskám is beteg lett, őt is műtétekre hordozom, és még az egyik autónkat is összetörték idén. Ha a barátomnak ezeket nem mondhatnám el, és nem panaszkodhatnék néha, hogy miért történik velünk ennyi minden rossz, valószínűleg már nem a barátom lenne. Ha azt látnám rajta, hogy számára teher, amiért én rosszkedvű vagyok a családomat ért tragédiák miatt, és nem mutatna érdeklődést, azonnal szakítanék. Nyilván nem zokogok minden nap a vállán, de úgy gondolom, megengedhetem magamnak, hogy néha besokalljak.
2014. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!