Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párok! Akiket már "csak" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok! Akiket már "csak" a közös lakás/pénz köt össze?

Figyelt kérdés

Vidéken élünk és alig van albérlet, viszont munkahelyünk itt van mindkettőnknek. Lényegében csak ezért vagyunk együtt, mert nem találok lakást. Bár ez így nincs kimondva.

Hónapok óta nincs köztünk semmi. Egymáshoz se szólunk. Se nekem, se neki nincs más, de ő is sokszor minden ürügyet kitalál, hogy ne legyen itthon. A napi dolgokon kívül nem szólunk egymáshoz. Ha beszélünk azon is összeveszünk, ha a másik hangosabban veszi a levegőt.

Nekem ez így teher már viszont ciki, mert a közös életünk kezdéséhez kellett némi kölcsönt felvenni amit még törlesztünk, viszont így egyikünk sem tud fenntartani egyedül egy lakást amíg ezek le nem mennek.

Akik voltak hasonló helyzetben hogyan élték ezt meg? Én lassan már bedilizek, mert nem bírom elviselni a jelenlétét sem (szerintem ez kölcsönös).


2014. szept. 2. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
megleckéztettétek magatok az ön/emberismereti hiányosságok okán
2014. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
6 évig nem volt gond, de a 7-től borzalmas...
2014. szept. 2. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Előtte is épült ez, gyűltek a sérelmek, csak mindketten kerülitek a konfliktust, aztán ha már tele a bili robbantok, amúgy meg nyeltek. A következő kapcsolatban lehet szépíteni.
2014. szept. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokat nem tudtok tenni, üljetek le és beszéljétek meg. Amin tudtok, spóroljatok, és minél hamarabb menjetek szét. Rengetegen élhetnek így, egyszerűen nincs pénz váltani és újrakezdeni, főleg, ha gyerekek is vannak.
2014. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem értek a pénzügyekhez: eladni a lakást és visszatörleszteni az egészet?
2014. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!