Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek meddig tartott a viszonzatlan szerelem?

Figyelt kérdés
Elmúlt/elmúlhat, vagy újra előjöhet?
2014. szept. 2. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:

6 hónapig tartott, aztán már nem igazán érdekelt.


Újra előjönni biztos nem fog nálam, egyrészt azért, mert most már tudok ismerkedni a lányokkal, - azokban az időkben nem tudtam - tehát nem megyek olyan után, akinek nem kellek. Másrészt van barátnőm.


25/F

2014. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan egy hét múlva lesz egy éve. Nyári szüneten enyhült, de egy nap elég volt a pillangóimnak, hogy felébredjenek.
2014. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Még 14 éves koromban tánciskolában megismertem egy lányt, akkor március volt, és a májusi táncestre velem akart jönni(nem tudom akart e valamit, de nem beszélt ilyenről, azt mondta csak velem akar, és kérdeztem miért pont velem, a válasz az volt hogy csak). Elmentünk a bálba, és nem volt semmi szokatlan, nem volt több a táncnál. Beleszerettem, és beszélgettünk egyre többet, és egy évig folyamatosan kommunikáltunk egymással, de ha kezdeményeztem is, semleges volt, nem akart többet. Aztán valahogy megszakadt ez köztünk, de még kb egy évig ha csak megláttam őt már újra előjöttek a régi érzéseim. 17/F
2014. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Harmadik éve tart, ugyanúgy, ugyanolyan intenzitással, és még mindig ugyanúgy tud fájni.
2014. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!