Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A leszbikus/biszex lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus/biszex lányoknál ha beakarnak menni egy helységbe akkor ki megy előbb?

Figyelt kérdés
Mert ugye ha egy fiú-lány párról van szó akkor a fiú...de náluk hogy van?

2014. szept. 2. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Ennyit arról h a hölgyeket előre engedjük ....
2014. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

bocs nem fejeztem be :/ szarul írtam...

szóval a fiú-lány párnál a fiú engedi előre a lányt

2014. szept. 2. 21:47
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Érkezéskor a férfi megy elöl, távozáskor a nő lép ki először az ajtón, ha már olyan pontosak akarunk lenni.


Mivel a homoszexuális kapcsolatok nem mondhatóak hagyományosnak, ezért nem vonatkoznak rájuk ilyen "ősi" szabályok.


Férfi és nő esetében is csak praktikussági okokról van szó: a férfi megy előre az étterembe, hogy felmérje, van-e valami veszély (azaz ha ütnek, akkor őt üssék le, ne a nőt), kifele is a nőt "menti" ezzel a gesztussal, a lépcsőn pedig azért megy felfele a férfi előre, mert ha fordítva történne, akkor belátna a szoknyája alá.


Séta közben pedig eredetileg azért kellett a férfinak a bal oldalon állnia, mert a bal oldalán függő kardját jobb kézzel húzta elő a hüvelyből - ugyebár az emberek többsége jobbkezes. Ha a nő állt volna a bal oldalon, a férfi egy óvatlan pillanatban kettéhasíthatta volna a karcsú derekú hölgyeményt.


Amint látod, ezek a szokások ma már idejét múltak, így nyilván a leszbikus lányok sem fognak kétségbeesetten toporogni egy zárt ajtó előtt.


Vicces is lenne :)

2014. szept. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

wow, 3-as, ezeket nem is tudtam, hogy ezért szokás így csinálni, köszi, király!


Hogy a kérdésre is válaszoljak: a határozottabb megy előre, vagy a férfiasabb engedi előre a másikat. Ez pártól függ.

2014. szept. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kapcsolatunkban én vagyok a dominánsabb fél, de nem férfias! Szeretem az ilyen apró udvariasságokat a barátnőmmel. Előre engedem szinte mindenhol és imádok kezet csókolni. :D Talán azért, mert olyan hatással van rá a kézcsók, mintha legalábbis a nyakát csókoltam volna meg. :)
2014. szept. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#3 Majdnem, de nem egészen.


Étterembe, szórakozóhelyre a leírtak miatt a férfi megy be először, más helyeken viszont az számít, hogy az ajtó merre nyílik. Ha kifelé, akkor ajtót nyit -> nőt előreenged, ha befelé, akkor bemegy -> ajtót tart, amíg a nő be nem jön. Lépcsőn pedig a protokoll-tanárunk (nő) szerint "hivatalosan" mindig a nő megy elöl, fölfelé és lefelé is, szoknyahossztól függetlenül (a rövid szoknya felvételekor kvázi tisztában kell lennie az illetőnek azzal, hogy mit kockáztat :) ).


Nyugat-Európában és Amerikában viszont ezek már nem annyira működnek, sok nő képes megsértődni, ha udvariasságból előreengeded vagy tartod neki az ajtót. És ami érdekes, hogy Ázsiában és ázsiai bevándorlók között simán lehet olyanokat látni, hogy a férj megy elöl, mögötte pár méterrel lemaradva, a csomagokat és a gyerekeket vonszolva pedig a feleség. Ez sem bunkóság, csak eltérő kultúra.


És akkor most el lehet játszani azzal, hogy mi van az ázsiai és nyugati leszbikusokkal ilyen helyzetekben :)

2014. szept. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól függ kinek jut eszébe hamarabb, hogy előreengedje a másikat :D Van mikor ahhoz van kedvem, hogy kiélvezzem, hogy előre enged, van mikor ahhoz van kedvem, hogy kiélvezzem, hogy előreengedem :D


20/L

2014. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De jo :D köszönöm. Egy nagy csomo mindent nem is tudtam. :))
2014. szept. 3. 22:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálunk ez mind helyzetfüggő volt, ugyanígy kabát felsegítése és minden hasonló dologgal.

Ahogy adta magát a helyzet mindig, mivel nő vagyok és a nőket szeretem, nem akarom, hogy bárki férfi legyen a kapcsolatunkban...

2014. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem :)
2014. szept. 4. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!