Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyha egyik napról a másikra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha egyik napról a másikra felbukkanna a régi szerelmetek aki csunyán elbánt veletek, mit reagálnátok-visszafogadnátok?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 07:33
1 2
 11/13 LazyJones ***** válasza:
Puskával lőnék utánuk, még úgy is, hogy nincs puskám. Mondjuk ez én vagyok, meg az én exeim, és benne van az, hogy hogyan is szakítottunk és miért. Jobban belegondolva van egy, akinek örülnék is, ha visszajönne, de kétlem, hogy 10 év után pont engem akarna :D
2014. szept. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ha csúnyán, akkor nem.

Csak ha normálisan, engem (pasit) egyszer szereltek le normálisan

2014. szept. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 milano0406 válasza:
Én szóba sem állnék vele :)
2015. nov. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!