Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki? (több lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki? (több lent)

Figyelt kérdés
a mostani párommal kb 8 hónapja együtt vayunk. annó fel volt rajzolva a falra egy kis szív,amit a voltbarátnője rajzolt.. lesatírozta mert megemlítettem neki. majd nemrég az "óvszeres dobozában" amit rég nemhasznált találtam sok kis kivágot szivet... ezért is volt egy kis vita,azt mondta,nemtudta,meg hogy lényegtelennek tartotta,nem vette számba. De szerintem nincs miért aggódjak hisz nagyon szeretjük egymást. :)

2014. szept. 1. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem:D
2014. szept. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ezek a dolgok a múltja része tessék elfogadni h nem fehér lappal indul az ember egy kapcsolatba...


ne hisztizz ezen mert ö is ki fog akadni

2014. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

de én nem tűröm..

azt mondta nemvolt valami fényes a kapcsolatuk szóval.

2014. szept. 1. 17:04
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is megvan ár csecsebecsém, de nem számít... csak nem dobtam ki ennyi.

Ne pörögj rajta.

De ha sokat nosztalgiázik, és nézegeti, vagy kegy tárgak használja, az gáz.

2014. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de ő kidobta a g*cibe a legtöbbet.. vannak olyan tárgyak amiket észre se veszünk. no mindegy,kárnak tettemfel a kérdést. :D
2014. szept. 1. 17:06
 6/10 anonim ***** válasza:
3 Mi az, hogy nem tűröd?? Szabad ember. Azt tart meg amit akar, és attól akitől akar. Nincs beleszólási jogod. A múlt múlt, te a jelen vagy. Neked a saját dolgodhoz van közöd.
2014. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ha velem van,és együtt akar velem lenni,akkor alkalmazkodnia kell... nameg nem erőltettem rá a dolgot. én is sok mindent áldoztam fel a szerelméért,ennyit erről.
2014. szept. 1. 17:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy a férfiak számára a kis szivecskék töredékét sem jelentik annak, amit a nők gondolnak eről. Szerintem nincs miért aggódnod, ha csak a szivecskék okozzák a problémát, és egyébként minden oké.
2014. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes viselkedés ilyenek miatt hisztizni. Nem irigylem szegény párodat.
2014. szept. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ne irígyeld rohadjál meg,megnéznélek én téged az én helyembe... na szevasz barom.
2014. szept. 1. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!