Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami recept hogy megszűnjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami recept hogy megszűnjön a gyűlöletem iránta?

Figyelt kérdés

Volt egy srác akibe szerelmes voltam de ő nem.

Ocsmány módon viselkedett velem de megtehette, többször megalázott de megtehette.

Most új barátnője van egy olyan kis szerencsétlen típusú mint én.

Az ILYEN FÉRFI MIÉRT ÉRDEMLI MEG A BOLDOGSÁGOT?

Hogyan tud tovább lépni miután így megalázott?

NEKI MIÉRT NINCS LELKIISMERETFURDALÁSA??


2014. szept. 3. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy boldog, még nem biztos, hogy megérdemli. Az élet igazságtalan, meg tanulod egyszer...ez az első lecke.

Készülj, mert lesz még...több mint amennyiről tudni szeretnél.

2014. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Recept:


Végy

-Egy könnyed vállrándítás

-Egy nagy adag önbizalom.

-Egy közepes dózis feledni tudás.

-_Csipetnyi könnyedség.

-Jó adag új barát.


Keverd össze, hogy legyen belőle boldogság.

2014. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha találsz egy olyan srácot, aki rendesen bánik veled, akkor el fog múlni. Tudom, hogy nem könnyű, de ne agyalj rajta. Annyit sem érdemel.
2014. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne is foglalkozz vele, felejtsd el, és próbálj meg boldog lenni. Hidd el jobb hogy vége van azzal a szeméttel. Ne akarj megbocsátani neki, majd idővel úgyis enyhül benned a feszültség. Én is voltam hasonló helyzetben, én nem is akartam megbocsátani, mert nem érdemli meg. Az ilyen férfinak lelke sincs, soha nem fog megváltozni. Majd végül úgyis egyedül fog megöregedni
2014. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sajat magad alaztad meg, azzal h hagytad neki!
2014. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!