Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy párkapcsolat ettől függetlenül is?

Figyelt kérdés
A haverom 20 éves, aki július körül szakított a barátnőjével. Miközben még járt a barátnőjével, elkezdett egy olyan 30 éves nővel találkozgatni, akivel nemcsak, h akkor is kavart mielőtt a barátnőjével összejött, de tavaly nyáron is és emlékezetem szerint még az előtt is. Mindenki szerint miatta szakított a barátnőjével, de persze ő ezt tagadja. Senki sem érthette a hirtelen kilépését a kapcsolatból, mert mindenki irigyelte, h nem csakhogy csinos és szép, de okos is volt a barátnője. Próbáltuk őt lebeszélni a nőről (nem mintha a kor annyira fontos lenne, de 10 év, h a nő az idősebb??), h hülyeséget csinál, h a barátnőjét eldobja egy hozzá képest anyuci formáért (már elnézést a 30 évesektől, de egy 20 éveshez képest!:) ), ráadásul ha 2 év alatt nem jöttek össze, akkor most se fognak de hajthatatlan volt. Kicsit aggódunk a bandával, mert a csajjal azóta nem jöttek össze, (tudtunkkal) csak egybe járnak ide-oda, a csaj mint egy kísérő kisasszony és félünk, h a haveromat csak lehúzza. Tudom, ez az ő dolga, de gyerekkorom óta a haverom, olyan mintha a testvérem lenne és féltem őt! Őt sem értem, és a nő csak egy ráadás, h 30 éves fejjel mit lát egy hozzá képest gyerekben, aki szépítsünk most lesz 21... Az egész falu szinte nevet rajta.. Ilyenkor mi zajlik le valakiben? Anyakomplexusa a srácnak nem lehet, mert anyja annyira szereti őt, h az hihetetlen, szóval ez kilőve... Lehet ez hosszútávú?
2014. szept. 3. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Hagyjad már őket!A pasik-nők jönnek mennek,a barátok úgyis maradnak!


Tanuljon a saját kárából.

2014. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hosszú távú, nem egy példa van rá, de ez hadd legyen az ő dolga, és egy falunak már bocsánat, mi köze hozzá? Utálom az ilyen "falurádiót", anyu falun nőtt fel, de pont ezt utálta legjobban, hogy mindent tudni véltek a kotnyelesebbek, természetesen kiferdítve pletykálták tovább, és anyunak ebből még nagy baja is lett egyszer teljesen alaptalanul, de hát a falu szája... Na, jó, hagyd a haverodat, örülj annak, ha boldog, és vidd el sörözni, ha maga alatt lesz, de ne kotyogj bele, mert ez az ő élete, az ő dolga, úgy cseszi el, ahogy akarja, de ha mégis jól alakulna, te ne legyél kerékkötő, aki ebben megakadályozná. Hasonló helyzetben te se örülnél neki. Ismertem ilyen párt, és működött.
2014. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenki a saját hibájából tanul a legjobban. Amúgy meg attól, hogy a barátja vagy, a magánéletébe nincs beleszólásod. Csak ha kér rá hogy mondj véleményt. Azt meg nem hiszem hogy rád szólt, hogy beszéld le a nőről...
2014. szept. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Most mi van abban hogy neki a 30 éves nő tetszik jobban? Ő biztos több szépséget lát a 30-as nőben mint a 20 éves lányban, meg (tudom hogy megírtad zárójelbr de akkor is) mi ez az általánosítás? Megmondom őszintén fiatal létemre jobban bejönnek a 30-as nők mint a 20 éves lányok.......meg ha olyan szép a lány és senki nem jött még össze vele, és te is szingli vagy akkor itt a lehetőség!
2014. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Add meg az exének az elérhetőségét :)


$$$

2019. ápr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!