Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az exemmel?

Figyelt kérdés
a szakításunk után minden lehető módon keresett.lehívott cigizni egy közös ismerősünk, és itt volt ő is amiről nem tudtam.felhivatott egy másik közös ismerősünkkel hogy beszéljek vele.volt hogy felhívott hogy 5perc és itt van menjek ki nagyon fontos kimentem azt mondta nincs semmi csak tudta hogy másképp nem jövök ki.irogatott facebookon ott letiltottam utána irogatott viberen meg hivogatott mindig smseket írt.idejött többször hozzám és mindig 1 közös ismerőssel hívott le.utána bepróbálkozott az összes közeli lány ismerősömnél.kb 2 hónapja összevesztünk nagyon csúnyán azóta nem is beszéltünk kb 2hete felkeresett megint 2x elmondtam neki hogy hagyjon,nem akarok vele beszélni,utálom.tegnap megyek suliba erre ott van ő is.beiratkozott.azt mondta az osztálytársam lesz.nem tudom mit csináljak?elmenni nem tudok a suliból mert olyan képzésű suli mint ez nincs a közelbe még 1.megpróbálom figyelmen kívül hagyni persze de még se olyan egyszerű ez hisz osztálytársak leszünk.tegnap mondtam neki hogy menjen másik suliba de ki hitte volna, nemet mondott...
2014. szept. 3. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
nem jo a facebook te meg az exedel foglalkozol :OOOO
2014. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szilvásbuktát, mert azt szeretem
2014. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
verd meg, jelentsd fel zaklatásért stb
2014. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1. 2. biztos jó poén lenne amúgy de nekem most nincs nagyon kedvem a vicceitekhez:)
2014. szept. 3. 21:55
 5/8 A kérdező kommentje:

nem szoktam fiúkat verni.:D

de ha feljelentem igazából mit mondjak?hogy beiratkozott a sulimba?ez nem hiszem hogy zaklatás lenne...vagy azt hogy idejött egy közös ismerősünkkel?

2014. szept. 3. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:
hát a helyedben mutatkoznék egy másik pasival.. Csak hogy észrevegye, hogy más már fontosabb az életedben, mint ő
2014. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát mit, hogy zaklat, hogy állandóan baszogat, vagy nem ezt teszi??? amit leírtál az alpján de
2014. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hívogat, folyamatosan utánad koslat... Tedd még hozzá, hogy erőszakosan közeledik, és már elég is egy feljelentéshez. Meg tipord a földbe, és kergesd öngyilkosságba ^^
2014. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!