Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy lány akinél elrontott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy lány akinél elrontottam a dolgot, vissza tudom szerezni még?

Figyelt kérdés
Szóval ez a lány látszólag nagyon belém szeretet, én meg bizonytalanságommal elrontottam a dolgot és minden lehetséges hibát elkövettem, ezek után már nem találkoztunk és most már nem is beszélünk, ha egy buliban meglátná hogy már nem ugyan az az önbizalomhiányos kis béna vagyok aki voltam és épp nincs senkije akkor van esély rá hogy fellángol a régi tűz? vagy ilyenkor a nők egy életre leírnak és soha többé nem leszek több neki mint egy régi rossz döntés? a válaszokat előre köszi, ő20 én 21 éves vagyok /F :)
2014. szept. 4. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Őszintén kérj bocsánatot, ennél többet úgysem tehetsz.
2014. szept. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán.

Az egyetlen lehetőség a bocsánat kérés őszintén, ahogy az egyes irta.

De azt kalkuláld bele, hogy egyetlen hazugság elég az elején és repülni fogsz.

2014. szept. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok, csak én vagyok a női fél.

Én örülnék annak, ha a fiú belátná, hogy elrontotta a dolgot a bénaságával és a bizonytalanságával, és szeretné megpróbálni, s ha még szeretnélek, akkor benne lennék veled, hogy próbáljuk meg együtt. :)

2014. szept. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja de félre értetek, nem hazudtam meg hasonlók csak nagyon kis tapasztalatlan béna voltam, és most hülyén jönne ki ha bocsánatot kérnék mert már lassan 1 éve nem láttam és hónapok óta nem is írtunk egymásnak, de van közös ismerős és még fogjuk látni egymást csak akkor nem tudom mi lesz, mit tegyek?
2014. szept. 4. 09:48
 5/6 Noren1989 ***** válasza:
Hagyjad a viharba, ő már lezárta. Vagy keresett azóta ?
2014. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem akarta megszakítani a kapcsolatot így névlegesen barátok maradtunk és egyszer érdeklődött is hogy mi van velem de csak közömbösen szerintem, de ha egy buliban látna és látná hogy felszabadult vagyok és nem egy beszari önbizalom hiányos kis béna akkor lehet hogy újra megtetszenék neki vagy ilyen nincs?
2014. szept. 4. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!