Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg?

Figyelt kérdés
Szeretnék a barátnőmmel találkozni.Közöttünk 360 km van.A szülei nem engedik a találkozást tehát hozzájuk nem mehetek fel és mit mondjak anyámnak miért nem mehetek fel hozzájuk ha megtudja engem sem enged el.
2014. szept. 4. 14:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Keress csajt a szomszédos tanyavilágban és hagyd a másikat. 360km az majdnem egy egész országnyi távolság, ráadásul a szülei rühellnek téged...ez nem elég ahhoz, hogy belásd nem ő lesz a neked való?
2014. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szinte tudtam hogy ilyen válasz fog jönni. :D
2014. szept. 4. 14:20
 3/15 anonim ***** válasza:
gondolom akkor még sosem találkoztatok. ez nagyon úgy néz ki hogy halott ügy. ha meg tényleg nem volt még személyes kontakt, akkor meg nem is igazából barátnőd. az a 360 km borzasztó sok. úgy sem tudnátok hetente többször is találkozni. inkább tényleg próbálj meg a közelben ismerkedni
2014. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért nem engedik amiért te a anyád sem engedné? Hány évesek vagytok?
2014. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pedig nem fogok a közelben ismerkedni mert nekem ő kell..Csakis ő.Nem tudnám elfelejteni. :(
2014. szept. 4. 14:23
 6/15 anonim ***** válasza:
Jó, de most viccet félretéve! Őszintén! Nem látod ez mennyire halott dolog? Az ország másik végén van, nem nézik az övéi jó szemmel a kapcsolatotokat... ennyi nem elég még? Ez elég érv ez ellen a kapcsolat ellen.
2014. szept. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem elég érv és nem halott ügy.
2014. szept. 4. 14:25
 8/15 anonim ***** válasza:
az talán még hagyján lenne hogy a távolság, de anyagilag sem kis pénz megrúgni azt a 360 km-t. most úgy érzed hogy nem tudnád elfelejteni, de hidd el hogy igen. tudom, könnyű ezt mondani, de hány-és hány ilyen lesz még életedben?
2014. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
1 ilyen lesz az életemben.
2014. szept. 4. 14:26
 10/15 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok azt lehet tudni?
2014. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!