Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bizalomkérdés vagy sem?

Figyelt kérdés

Regeltem egy szextárskeresőre még anno, jó a közösség, ott ragadtam, a bnőm tudja is, megismertem onnan egy csajt, akivel idáig csak leveleztem, elején sűrűbben, mostanában kéthetente talán. Kitalálta talán ő, h talizni kéne egyszer már, mert én láttam már őt, ő viszont rólam még egy képet sem. Szóval úgy gondoltam, h oké, beszélek vele, egyszer talizok vele, nem nagy szám. Ezt mondtam is a bnőmnek, aki ezt elfogadhatatlannak tartja.


Sztem simán nem bízik meg bennem, vagy aki tud más magyarázatot erre, az pls. ossza meg velem!!!

Előre is köszönöm.



2014. szept. 4. 16:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem bizalomkérdés, ez a te butaságod, amit senki az ég világon nem nézne el csak úgy.
2014. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Igen, elfogadhatatlan. És ez nem felesleges féltékenykedés, hanem egy jogos kérés, hogy ha valakivel együtt vagy, akkor felvállalod, nem vagy fent szextárskeresőn, sőt, semmilyen társkeresőn, és nem találkozgatsz onnan senkivel. Ha annyira csak barátkozni akartál volna ott, akkor nem egyedülállóként lettél volna fent. És akkor felvállaltad volna az egész kapcsolatot mindenki előtt. Egy normális kapcsolatban ez szerinte elvárható. Mindkét félnek alkalmazkodni kell, nem csak az egyiknek kell mindent megtenni, a másik meg elvan, mert neki így kényelmes, és meg akarja kímélni magát pl a szülők véleményétől.
2014. szept. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
9-es: köszönöm, most megerősítetted, h bizalom kérdése az egész. :D
2014. szept. 4. 16:57
 14/36 anonim ***** válasza:

Persze, bizalom kérdése.

Benned valahogy nem bíznék.

2014. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Nem érted. Az egész úgy rossz, ahogy van. Az elítéltnek nem kellene a börtönben lennie, ha helyesen cselekszik.
2014. szept. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

6-os:


Én 3 hónappal azelőtt mentem fel erre az oldalra, mint megismertem volna simán őt, sőt utána pár hónappal jöttem össze ezzel a lánnyal. Ennyi idő alatt én elszórakoztam az oldalon, semmi nem történt, ezzel a csajjal is csak eldumáltam, jó volt a közösség, nem történt semmi.

2014. szept. 4. 17:07
 17/36 A kérdező kommentje:

15-ös:


Én most egy rab vagyok, nem találkozhatok egy olyan csajjal, aki tudja, h van bnőm, vagy olyannal, aki nem tudja, de ott megtudná. Mi a helyes, s mi nem helyes? Sztem talizni vkivel nem helytelen. Miért az?

Tegyük fel, h magáévá akarna tenni a csaj. Szét akarja k****ni magát, s pont velem. Ha én nem megyek bele a játékba, akkor nem lesz semmi, kivétel, ha vmi tudatmódosítót használ. Ezt azért nem feltételezem senkiről + nappal is lenne a tali, nem éjszaka, s nem nála, hanem egy közösségi helyen, még nem is biztos, h fizetném az italát, mert bunkó srác vagyok. :D

Na, a másik kérdésem, h ha tényleg meg is akarom dugni a csajt, akkor miért meséltem el ezt az egészet a bnőmnek, h fenn vagyok egy ilyen oldalon, s még egy esetleges tali is benne a dologban, bár a csaj már nincs ott, ő is csak szórakozásból ment fel, vagyis kíváncsiságból inkább, mert azt nem lehet félreérteni.

2014. szept. 4. 17:14
 18/36 anonim ***** válasza:
Reménytelen vagy...
2014. szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Én is éltem egyedül, és persze regisztráltam mindenféle társ, és szexpartner keresőre.

Amikor a barátnőmmel komolyra kezdett fordulni a dolog, nem tudtam megállni, hogy ki ne regeljek...

Mire föl hülyítsem az ottani nőket, mikor nekem már megvan?


Az barátnőm nem is tudott az egészről, de nagyon megörült neki, mikor elmondtam.


Annak a lánynak mit mondasz? Igaz, hogy szexpartnernek jelentkeztem, de most csak meg akarlak nézni, mert kíváncsi vagyok?

Amúgy ott mit írtál a családi állásodról?

"egyedülálló" - gondolom...

2014. szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Persze, hogy egyedülálló volt...mi más.
2014. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!