Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bizalomkérdés vagy sem?

Figyelt kérdés

Regeltem egy szextárskeresőre még anno, jó a közösség, ott ragadtam, a bnőm tudja is, megismertem onnan egy csajt, akivel idáig csak leveleztem, elején sűrűbben, mostanában kéthetente talán. Kitalálta talán ő, h talizni kéne egyszer már, mert én láttam már őt, ő viszont rólam még egy képet sem. Szóval úgy gondoltam, h oké, beszélek vele, egyszer talizok vele, nem nagy szám. Ezt mondtam is a bnőmnek, aki ezt elfogadhatatlannak tartja.


Sztem simán nem bízik meg bennem, vagy aki tud más magyarázatot erre, az pls. ossza meg velem!!!

Előre is köszönöm.



2014. szept. 4. 16:40
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

19-es:


Egyrészt mindenki tudja, h csak hülyülni járok oda, majd megadom az oldalt, s látod, h ott, aki engem komolyan vesz, az tutira idióta + már valszeg mindenki tudja, h van vki. :)

Szóval erről ennyit, h hülyítem az ottani lányokat. :D Na, a másik meg, h te vagy nem voltál ilyen oldalon, vagy pedig vagy vak vagy, mert ott csajok alig vannak, így nem valószínű, h én egy csajt hülyíteni tudnék, mivel a pasik szoktak ráírni a csajokra. Én meg privi levelet nem igazán szoktam küldeni senkinek, vagy ha igen, az tudja, h van már vkim. Van egy fórum, mint egy chatszoba, s oda szoktam csak menni, ott írni a beteg dolgokat. :D Általában a szar a téma, vmikor másik gusztustalan témát találok ki, szóval én azt úgy használom, mint kb. ti a gyk-t. :D


Annak a lánynak, amikor talizni akartunk, akkor volt barátja, a barátja le is kaksizta, h talizna velem, beszéltem vele, a csaj is barátilag akart, mivel még nem is látott, én is max. barátilag akartam, szóval ennyi.

Egy másik lány, akit talán a gyk-n ismertem meg, azzal meg annyit beszéltünk meg, h a másik városában leszünk, akkor talán lesz talink. De mivel 2-300km van, ezért nem valószínű a dolog. :D


Amikor elkezdtem azt az oldalt, akkor szingli voltam, de ez lényegtelen, ha tényleg lettél volna ilyen oldalon, akkor tudnád, h akkor is írnak még a melegek is rád, ha ki van írva, h nem vagy meleg. :D

2014. szept. 4. 17:26
 22/36 A kérdező kommentje:
18-as: meggyőzhető vagyok ész érvekkel sztem. :) De még azt se bírta leírni senki, h rosszul esik a másiknak. Segítek ennyit a másik oldalnak. De miért esik rosszul a másik félnek ez? Azt meg tudja magyarázni vki talán?
2014. szept. 4. 17:28
 23/36 anonim ***** válasza:
Mert magadtól nem veszed észre, hogy ez rosszul esik annak, akivel vagy? Szerinted kinek nem esne rosszul?
2014. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
23-as: Ha te találkoznál vkivel egyszer a kib****tt k***a életben, akkor én azt pont lekaksiznám. Többet úgyse látnám, mert olyan ba***tt messze lakik, sőt így se biztos, h egyáltalán vmikor is lesz tali.
2014. szept. 4. 17:39
 25/36 anonim ***** válasza:

Mindig az van, hogy mert fordított helyzetben te...

Hát fordított helyzetben én meg nem úgy viselkednék, mint egy gyerek.

2014. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Menj el akárkivel, én nem csinálok cirkuszt az is biztos.
2014. szept. 4. 17:56
 27/36 anonim ***** válasza:

Most csinálod a cirkuszt...


Végülis mi a baj azzal, ha találkoznál egy olyan csajjal kettesben, akivel még télen össze akartál jönni...úgy, hogy elfelejtetted vele közölni, hogy neked van valakid, arról viszont kifaggattad, hogy neki megvan e még a barátja. Biztos ezzel csak nekem lenne problémám, senki másnak.

A szexoldal dolog is olyan volt, hogy hiába tartom elfogadhatatlannak, hogy aki kapcsolatban van, az egyedülállóként regisztrálva legyen egy ilyen helyen, de elfogadtam, csak a te kedvedért, semmi másért. Bocs, hogy azt már nem fogadom el, hogy találkozni is akarsz onnan valakivel.

Viszont te még annyit sem teszel meg a kedvemért, hogy felvállald a kapcsolatunkat a családod és az ismerőseid előtt. Úgy, hogy hónapok óta azt tervezzük, hogy összeköltözünk. És az a magyarázat, hogy nálatok nem szokás esküvő előtt együtt élni, és ez miatt engem a szüleid k.urvának fognak tartani? Ki az a hülye, aki összeköltözés nélkül hozzámegy valakihez? Ráadásul te elég házasság ellenes is vagy, szóval nem igazán értem, akkor hogyan akartál volna bármit is.

2014. szept. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

A télen még lehet, h érdekelt volna, de ha nem vetted volna észre, most más vki érdekel.

Az egy másik téma, s tényleg az leszel kb. a szemükben, ja, egyébként te mentél volna összeköltözés nélkül hozzá egy pasihoz pl. nem is olyan rég, aki még mindig írogat neked, de én persze leszarom, nyugodtan levelezgessél vele, asszem egy ku**a szót se szóltam még ezért se, ha már itt nem bízunk a másikban, ja, meg a másik két pasi is csapja neked a szelet fb-on, de hát nyugodtan, mi probléma lehet azokból, lehet, h már meg is voltál mindkettőnek, csak elfelejtettél szólni. Sőt lehet, h mindhárom??? Jaj, de jó, h én csak egy pohár üdítőt akarnék meginni vmelyik bárban fényes nappal, s nem az ágyába akarok bújni.

2014. szept. 4. 18:21
 29/36 anonim ***** válasza:

Először is, nekem senki nem csapja a szelet. Szoktam fb-n beszélgetni, de csak baráti alapon, de ez csak beszélgetés, találkozóról szó sincs. És a fb nem szexoldal.

Másodszor pedig, nem akartam senkihez hozzámenni összeköltözés nélkül. Eljegyzésről volt szó az exemmel, és ahhoz meg nem hiszem, hogy együtt kell lakni, 8 évet voltunk együtt, kb gyerekkorunk óta. Senkihez nem mennék hozzá úgy, hogy nem éltünk együtt. És ha jól tudom te is azt mondtad, hogy legalább 2 év együttélés kell az esküvőhöz, de lehet, hogy még több is.

Harmadszor pedig, én nem voltam meg senkinek azok közül, ugyanis én nem titkolom el senki elől, hogy kapcsolatban vagyok. És nem tüntetem magam fel egyedülállóként, és nem is viselkedek úgy.

Ha meg attól k.urva lennék a szüleid szemében, mert együtt vagyunk, akkor már értem, hogy ezeket a jó kis tulajdonságokat, és gondolkodásmódot honnan örökölted.

2014. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Szóval neked az a mentséged, hogy közismerten komolytalan vagy?

Ez OK, de minek akkor neked barátnő, összeköltözés, közös élet?

(A gyereket már nyilván nem is kell említeni)

Akkor vadászgass a társkeresőkön, poénkodj, és éld az életed.

2014. szept. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!