Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bizalomkérdés vagy sem?

Figyelt kérdés

Regeltem egy szextárskeresőre még anno, jó a közösség, ott ragadtam, a bnőm tudja is, megismertem onnan egy csajt, akivel idáig csak leveleztem, elején sűrűbben, mostanában kéthetente talán. Kitalálta talán ő, h talizni kéne egyszer már, mert én láttam már őt, ő viszont rólam még egy képet sem. Szóval úgy gondoltam, h oké, beszélek vele, egyszer talizok vele, nem nagy szám. Ezt mondtam is a bnőmnek, aki ezt elfogadhatatlannak tartja.


Sztem simán nem bízik meg bennem, vagy aki tud más magyarázatot erre, az pls. ossza meg velem!!!

Előre is köszönöm.



2014. szept. 4. 16:40
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Most nem azért, de ha nem tudnád, akkor két emberen múlik a dolog, s attól, h vki a másiktól akar vmit, attól az a másik nem feltétlen sztem. De javítson ki vki, ha tévedek.

Attól, h egy szexoldal, attól nem mindenki szexszel a nap 24 órájában, tudod nem is bírnák az emberek, megtapasztalhattad már sztem. :D


Figyi, a 20 éves csajt ha gyereknek hívják, akkor no comment.


Nekem ez a nézetem igen, h legalább két év kell, de te mondtad is, h majdnem hozzámentél ahhoz a gyökér pélóhoz, aki valszeg csalt fűvel fával, ja meg 8 évig úgy együtt lenni, ha már itt tartunk nagyon bölcs dolog volt.


Én honnan tudjam, h mit csinálsz 200km-re ide, lehet, h fűvel fával, lehet, h megvolt már mind a 3, s tök hülyének vagyok nézve, én legalább elmondtam, h mi a tervem, egy ital egy csajjal barátilag. Minden csaj megtudta, akinek tudnia kellett, h vagy.


Figyi, a te szüleid sokkal jobbak, most ebbe nem menjünk bele, oksa? Amúgy meg, ha azt nézzük, h társadalmilag mi az elfogadott, akkor a házasság előtti együttélés egy vallásos családodból származónak nagyon nem elfogadott.

De a te szüleid sokkal jobbak igen, vagy mégse?

2014. szept. 4. 18:55
 32/36 A kérdező kommentje:

30-as:


Sztem tudni kell, h hol lehet az ember komolytalan, s hol nem.

Egyébként mondtam ilyet, h az életben is ilyen vagyok, nem csak a neten a hülye szexkeresőn???

Ja, te meg menj, és éljed full komolyan az életedet, míg meg nem bolondulsz a komolykodásban. Mert ugyebár nem lehet sehol komolytalan az ember. Még az interneten se legyél komolytalan, poén nélkül sztem megbolondul az ember, de hátha te nem. :)

2014. szept. 4. 19:30
 33/36 anonim ***** válasza:
55%
Miért akarsz vele találkozni? Ártatlan dolognak tűnik, de mi van, ha bejöttök egymásnak? Tudom, szereted a barátnődet, de férfiból vagy.
2014. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Ha tekintettel lennél az érzéseire, akkor ez a kérdés fel se merült volna benned.
2014. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Most beléd szerettem 33-as. :D

Végre vki, aki nem támad, hanem kérdez egy normálisat, köszönöm Istenem. :D


Na, figyi, ha így néznénk a dolgokat, akkor sztem az lenne a legjobb, ha vak lennék, s néma. Ennyi bizalomnak kell lenni, főleg, ha mondom, h odamegyek, iszok vele egy bambit, s jövök haza. Ha nem említeném, akkor teljesen más lenne a dolog persze, akkor vmi gyanús lehetne.


Hogy miért akarok talizni vele azt nem tudom megmondani az a durva. Egyik mondjuk okosnak tűnt a levelezés során, arra kíváncsi vagyok, h valóban annyira okos-e. :D De mindkettőnél szebbnek tartom a bnőmet ezerszer, szóval, ha az lenne a célom, akkor sokkal dögösebbeket keresnék. Ha pedig dögösebbet keresnék, akkor meg az lenne, h nem találok. :D Ha találnék esetleg, akkor meg az lenne, h nem okosabb, s elmenne a kedvem tőle. :D Szóval nincs más megoldás, a bnőmmel kell megmurdelnom, magamhoz kell láncolni, s a hülye gondolatait el kell tüntetnem a fejéből. :D


Ez a férfiból vagy dolgot pedig kikérem magamnak, még a csinos csajok után se fordulgatok meg mostanság, tisztára melegnek tűnök basszus. :DDD


Szóval tegyük fel a legrosszabb esetet, h bejövök neki, ő nekem nem, s finoman elmondom neki, h figyi, van egy szuper csajom, te nem vagy, s nem is lehetsz olyan szuper, szóval bocsi, s nem szeretném azt se, ha az pólómat összesírnád, szóval ott adok inkább pár zsepit. :D

2014. szept. 4. 22:30
 36/36 A kérdező kommentje:

34-es:


Mit érzel akkor, ha a párod egy másik nővel beszél? Féltékenykedik az ember, vagy mi van? Mert tegyük fel, h minden nap, akkor okés ez a dolog, de ha egyszer elmegy vele, megbeszélik, h baráti tali lesz, akkor nem érzem olyan súlyosnak ezt a dolgot.

A másik dolog, h én olyan 30% eséllyel fogok dolgozni csajokkal, akikkel még kettesben kocsikázni is fogok, vágod? :D Na, ott valszeg nagyobb eséllyel alakulna ki ilyen jó kis kapcsolat, amiről ti beszéltek. Szóval vagy eltart, vagy hozzászokik, h valszeg lányokkal lesz még munkahelyi, napi 8 órás kapcsolatom is, szóval nem kell féltékenykedni, sem bizalmatlankodni.

2014. szept. 4. 23:17
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!