Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 évesen állandóan becézget,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen állandóan becézget, meg csókolgatna. Távkapcsolat, még sosem láttam a srácot. Normális ez az érettségi szint ilyenkor? 15/L

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
hát hallod csajomnak meg az volt baja, h letojtam, most döntsétek már el mi kell nektek, szeressen a fiú vagy szarjon le inkább?
2014. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
persze, hogy szeretem ha becéz, de kicsit...el kell találni az arany középutat ;)
2014. aug. 31. 17:44
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Egyet magyarázz meg nekem... Ha sosem láttad a srácot, akkor h tudott csókolgatni? Valamit ti nagyon tudtok...
2014. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neten keresztül nagyon sokan szupermenek. :))
2014. aug. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Oppp, bocsi félre olvastam...

Amúgy egyet értek az 1. hozzászólóval: Ha meg nem tenné ezeket akkor meg az lenne a bajod... Ez nem érettségi szint kérdése, hanem személyiségé. Van olyan, aki komolyan gondol egy kapcsolatot és közben becézget, de van aki mindig a neveden szólít, semmi "Szívem" v "De jó lenne ha itt lennél és csókolhatnálak" mondatok és ettől függetlenül szintén komolyan veszi a dolgokat. Remélem érted mit akarok ebből kihozni! :) De még azt nem értem, h ha sose találkoztatok, akkor is h vehetitek ezt távkapcsolatnak? A távkapcsolatosok is már min. 1x találkoztak. :)

2014. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, nekem volt egy online próbálkozóm, aki folyton bókolgatott, de semmi más, első beszélgetés alkalmával még normálisan tudtunk beszélgetni, de utána már semmi ilyen csak bókok tömkelege. Jólesik, de egy értelmes beszélgetés is ugyanolyan jólesik, és ha valakivel az utóbbi nincs meg, hanem csak a bókok, az nekem sok, és gyanús, hogy csak meg akarna fektetni, ha találkoznánk. :-) Fiúk, cáfoljatok meg, ha nem így van, de akkor is fontos, hogy tudjunk beszélgetni, szerintem. :-)
2014. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!