Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csendesebb, de nem csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csendesebb, de nem csúnya lány ismerkedjen itt, ha máshol nincs lehetősége?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 18:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
itt is sok a csendes srác,neked valók...mert nagyon unalmasak az ilyen lányok.Bár hülyeséget ne beszéljen az igaz!!!! :) akkor inkább hallgasson.
2014. szept. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hát ha elég értelmes vagy és le tudod szűrni ki az aki csak szexre hajt vagy az értelmi szintje nem haladja meg a főtt tojásét és szerencséd is van próbálkozhatsz hátha bejön :D
2014. szept. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Evergrey ***** válasza:
Egy próbát megérhet, de arra azért készülj fel, hogy rengeteg itt a kiéhezett, csak a szexre menő, nem túl kifinomult ember. Persze ez nem zárja ki, hogy akár itt találd meg a párod.
2014. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Velem komolyan megismerkedhetnél! Írhatnál!
2014. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ott ismerkedj ahol jól esik. Interneten azt ajánlom, hogy az ismerkedés kezdetén szépen tálald az összes igényedet és nem futtok felesleges köröket.
2014. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Itt is ugyanúgy lehet ismerkedni mint máshol csak kicsit más köröket fut az ember értelemszerűen, mintha személyesen találkoznak először, de én szívesen ismerkedek 23/f
2014. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Máshol miért nincs lehetőséged? Írj.
2014. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én is mostanában kezdtem el ismerkedni, beszélgetni egy pasival az oldalról, és elég normálisnak tűnik a dolgai alapján. Nyilván nagyságrendekkel több itt az aberrált, de azok általában gyorsan lebuknak, meg elszólják magukat.

Szerintem egy próbát megér, végül is, nem veszítesz semmit. Ha később esetleg kiderülnének fura dolgok, akkor is gyorsan lezárhatod, meg aztán, pár beszélgetés, esetleg képcsere után már látja az ember kivel van dolga, kiütközik a másik stílusa, beállítottsága. Én is csendes lány vagyok, mégsem érzem magam veszélyben emiatt.

2014. szept. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is szívesen ismerkednék. Főleg olyannal akivel megoszthatom a motorozás szépségeit.
2014. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Írhatsz, ha jó csaj vagy:)
2014. szept. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!