Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan srácról aki 15 évesen egy 19 éves csajjal jár?

Figyelt kérdés
Ez jó vagy rossz? Vagy ha szeretik egymást akkor tök mindegy?
2014. szept. 4. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egészségükre.
2014. szept. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Nemadnámmeg:S ***** válasza:

Szerintem még belefér. :)

Vannak sokkal durvább esetek

2014. szept. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Respect!! :D (kivéve ha csunya)


18f

2014. szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nekem pont fordítva volt... 19 éves barátom volt és 15 vaok. szerintem ez még belefér am.
2014. szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hogy néznek ki?Egy 15 éves srác lehet kissé férfias már,és egy 19 éves csajszi pedig lehet még kiscsajos...

Szerintem jó,még mindig jobb,mint a búzabuli. :)

2014. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
a csaj marha jól néz ki és eddig huszonéves barátai voltak, nem is értem hogyan jött össze egy 15 évessel. Tudom hogy nem az én dolgom, csak érdekel hogy mit tud neki nyújtani egy (szinte) gyerek.
2014. szept. 4. 19:42
 7/14 anonim ***** válasza:
20centis falloszt
2014. szept. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem mondanám se jónak, se rossznak. Inkább megdöbbentő.

A fiúk eleve később érnek, mint a hasonló korú lányok. Ezért gyakori, hogy a lányok általában 4-5 vagytöbb évvel idősebb partnert választanak.

Itt valószinű az a ritka eset áll fenn, hogy a 19 éves lány kivételesen nem érett, a 15 éves fiú, meg viszont a kortársaival ellentétben érett.


Engem, mint nőt nem zavarna, hogy fiatalabb a férfi nálam. De az már sokkal inkább, hogy kiskorú.

2014. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szextanárnő akar lenni,kisebbségi komplexus.Ennyi
2014. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ellentétes felállásban gyakori, mondjuk nekem nem kéne huszonéves barát, mert kicsit idősebb, mint én. De ha boldog vele, akkor nincs gond.
2014. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!