Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
A barátom folyton megígér dolgokat pl. most is hogy nálam alszik de azt állítsa hogy ő nem is ígért ilyet. Mindig rámkeni a dolgokat, hogy én vagyok a hibás, hogy nem figyelek. Pedig én pontosan emlékszem az ígéreteire. Hinnem kellene neki vagy tényleg én vagyok a hibás?
2014. aug. 27. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

jesszus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


te vagy a barátnőm????????????


::D:D:DDDDDDDDDDDDDDDD

2014. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Velünk is ez volt a probléma, én már magamra sem veszem. Ha elfelejti, akkor elfelejti. Pasik...
2014. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sztem nem te vagy a hibás, a barátod furcsa.


Ha én megígérném a barátnőmnek, hogy XYZ napon nála alszok akkor nála is alszok.

Alig várnám, hogy este odabújhassak a barátnőmhöz és átölelhessem.

És aztán mellette hajtsam álomra a fejem. Egy csodálatos lány mellett :)

2014. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miért kérded hogy én vagyok e a barátnőd ?
2014. aug. 27. 20:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon megbántott vele. Úgy érzem fontosabbnak tartsa a barátait és a hobbijait mint engem.
2014. aug. 27. 20:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Jaaaj ezt sokan pont így csinálják!!

Te nem az exemmel jársz?:DD

2014. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
attól függ ki az exed :) nem muszáj ugyanannak a személynek lennie.
2014. aug. 27. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem vele jársz ne aggódj!de ugyan olyan mint a barátod:))
2014. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
lehet, hogy mert kicsit ittam, és fura dolgokat irok neki mint pl. hogy miért hagyott itt engem egyedül meg hogy ha be akarna jönni akkor sem tudna már, már fel sem veszi a telefont. össze vagyok törve.
2014. aug. 27. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!