Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire utalhat ez a viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalhat ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
Barátnőm kb másfél hete szakított velem egy másik srác miatt. De most iwiwen írt rólam egy olyan vélemnyt, amiben a következőt írta- "Aranyat fog fogni az, aki a kezét fogja!". Már másodjára dobott ki másfél héttel, és utána mondtam neki hgy több esélye nincsen. Lehet hogy már megbánta a dolgot, csak mondta is hogy ha úgyis lenne nem jönne vissza hozzám, mert nem lenne pofája hozzá. Lehet megbánta a dolgot azért írta ? Vagy csak azért hogy megnyugtasson, és elősekítse ezáltal a másokkal való ismerkedést ? Nem tudom mire vélni a dolgot. Valahol még Szerethet, ha nem is szerelemmel, hanem mint embert szerintem. Szerintetek ?
2010. jan. 17. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
huhh én nemtudom, de szépen írt rolad az egyszer biztos ... :) lehet megbánta a dolgokat azért ilyen ... 21L
2010. jan. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a csaj maga se tudja mit akar,és lehet,hogy csak nem jó neki egyedül.Leckéztesd meg,ha kitart,szeret.
2010. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szabadulni akar töled hogy ezáltal neki is könnyebb legyen..


El van gyengülve és próbálja elvagdosni az utsó szálakat is a remény kötelén hogy még visszakaphat..

2010. jan. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És hogyan leckéztessem meg ?
2010. jan. 18. 12:07
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem csinald azt amit ö csinalt veled.
2010. jan. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előzőnek:


Hogy érted? Ő is írjon neki iwiwen egy véleményt?:D

Naaa neee.

Ha ír neki, még lehet rosszabb lesz. Gondolj bele. Ha te is visszakapnál egy ilyes fajta véleményt mit gondolnál? Én (magamból kiindulva azt, hogy még mindig van valami érzelem felém a másik fél részéről.

Ha erre gondoltál, akkor szerintem ne jó tanács. Ha nem erre akkor elnézést!

18/F

2010. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!