Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti egy héten hányszor találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti egy héten hányszor találkoztok a párotokkal? Mennyit beszéltek egy héten? Mennyi az, ami soknak számít szerintetek ilyen téren, és mennyi az, ami kevés?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne hívjon fel ötször egy nap... de azért érdekelje mi van velem
2014. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem heti 1-2 minimum kell. sok nincs, lévén hogy a párod, akivel ha minden jól alakul együtt fogtok élni egyszer, így nem lehet túl sokat együttlenni.
2014. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Napi 1 óra beszélgetés, hétvégén általában legalább 1 találkozó.
2014. szept. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az kevés, hogy egy évben csak 3-szor 2 hétig vagyok otthon, mert külföldön dolgozom. De szinte minden nap beszélek vele 1-2 órát.


Nincs olyan, hogy sok. Azért vettem el feleségül.


44F

2014. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kb egyszer találkozunk mert nincs több időnk ill. nem is itt lakik(100km), de minden nap írogatunk akár egész nap/éjjel ha időnk úgy engedi....ha a heti egy találkozó sem jön össze akkor már kezdem kevésnek érezni, sok az lenne ha minden nap, nekem kell egy kis személyes tér mikor csak magam lehetek, később ha minden jól alakul akkor biztos másképp lesz majd de most még így van


19L

2014. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem találkozunk hetente, inkább 2-3 hetente pár napra, de olyan is volt már, hogy 5 hétig nem találkoztunk. Minden nap sokat beszélünk FB-n, nap közben is írunk egymásnak pár szót, hogy kivel miújság, este pedig mikor ráérünk, akkor órákig beszélgetünk. Telefonálni is szoktunk, de ritkán. Ez marha kevés, de tudtuk, mit vállalunk, mikor belementünk a távkapcsolatban, így most nem ér rinyálni miatta.
2014. szept. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!