Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek amikor megjön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek amikor megjön, akkor kb hány napig szoktatok ilyen elviselhetetlek lenni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
amíg tart
2014. szept. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

akkor se vagyok elviselhetetlen, senki nem is veszi észre ha megvan

néha egy kicsit érzékenyebb vagyok 1-2 napig, de nem hisztizek meg semmi

2014. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nulla napig, általában nem változik a hangulatom egyáltalán.
2014. szept. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előtte 4-5 napig, közben az első 2-3 napon.
2014. szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Így van! Nem mindenki elviselhetetlen, de mindenki érzékenyebb. Nem kell aggódni, meg lehet szokni pasi oldalról is.
2014. szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előtte 4-5 napig nagyon feszült vagyok,ingerlékeny és érzékeny.Fizikailag az első két nap ver le,nagyon fáradékony vagyok,hasam,derekam fáj.
2014. szept. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én mindig tündéri vagyok. Egyébként én pont, hogy utánaszoktam rosszkedvűbb lenni 1-2 napig. Nem tudom, miért :D Előtte-közben nem :D
2014. szept. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Soha nem vagyok elviselhetetlen miatta, még a barátnőim se veszik észre rajtam. Ez régen, fogamzásgátló előtt is így volt, azóta meg pláne, hisz a hasfájás is elmúlt, ami mondjuk elviselhetetlen volt, de olyankor nem mentem emberek közé az első nap, és a gyógyszerektől átaludtam az egész napot. Mostmár ez sincs.
2014. szept. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és az normális, hogy a barátnőm most annyira ki van rám akadva, hogy letiltott? xd
2014. szept. 6. 08:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, de ezt nem a menstruáció okozza nála, hanem alapvetően idióta.
2014. szept. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!