Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belsőleg ideál, külsőleg nem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belsőleg ideál, külsőleg nem, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csináljak...amikor összejöttem a barátommal, 16 éves voltam. Külsőleg nem volt az ideálom, de olyan belső értékei vannak, hogy "bele szerettem".

Nagyon passzolunk, lelki társ...de a kémia, sajnos nehezen működik. Mármint megvan, de a legfőbb baj, hogy mostanában egyre több fiú tetszik meg külsőleg. KÜZDÖK ellene, és próbálok tenni, hogy ne így legyen, de nem megy!

Próbáltam elhagyni a barátomat, de lelkileg annyira megegyezünk, hogy nélküle nem érek semmit....

sőt, tényleg kiegészítjük egymást. Nekem nem éri meg, hogy elhagyjam őt más fiúért, aki csak külsőre tetszik, tehát igyekszem ezeket az érzéseket elnyomni, mégis nyomasztanak...nincs más megoldás, minthogy dobjam?

Egyszer szakítottunk egy napra, akkor azt éreztem, hogy tényleg belehalok.

Nem értem ezt a helyzetet.....19/L, 2 és fél éves kapcsolat.


2014. szept. 5. 22:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Vagy lehet az is probléma, ha túl sok egészségtelen, hizlaló ételt eszik. (Nem jó, ha az ember minden nap McDonald'sban eszik..)
2014. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kémia nem működik, az hosszú távon szerintem elég bajos. Előbb utóbb úgyis hiányozni fog a megléte.

Magamból kiindulva, már maga a szex is sokkal jobb volt olyannal, akihez külsőleg vonzódtam, mint olyannal, akinek csak a belsőjéhez. Nincs ebben semmi felszínesség, ez így működik, van, aki szemet huny felette, vagy tagadja, vagy azt hiszi, ez a normális, de ha egyszer megtapasztalod azt a fajta szenvedélyt, amit akkor érzel, mikor egy külsőre vonzó emberrel vagy, akkor majd rájössz, hogy nekem van igazam.

2014. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért nem tesz erőfeszítést, mert már természetes, hogy ott vagy neki, úgy gondolja, ezért semmit sem kell tennie. Eszébe sem jut, hogy esetleg a kapcsolatotok ebbe tönkre mehet, hogy ez mennyire fontos.

Talán próbálj meg vele őszintén beszélni, először finoman, aztán ha nem érti, egyre egyértelműbben, hogy ez így nem mehet tovább, hogy hogyha szeret téged, akkor tegyen a kapcsolatotokért, mert ez nem csak a te érdeked, hanem az övé is, ha veled akar maradni.

2014. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12-es igazad van. De csak részben! Ha valakit nagyon szeretsz, és a külsője javítható, akkor érdemes időt és energiát beleölni, hogy megértessük vele, hogy mennyire fontos, hogy törődjön a testével, ne hanyagolja el magát. Ha megérti, akkor nem kell véget vetni egy egyébként ezt leszámítva jó kapcsolatnak, otthagyni a normális embert, mert abból manapság kevés van.
2014. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, kedvesek vagytok, hogy segítetek!

Nos a sporttal az a baj, hogy velem kb. semmire sem hajlandó...mondtam neki, hogy járjunk közösen kondiba-nem...

mondtam neki múltkor, hogy focizzunk-jó majd...

Amikor mondtam, hogy felülésezzünk akkor közölte, hogy nem, mert izomláza lesz tőle.

Az a baj, hogy ebben, hogy természetesre veszi, hogy vagyok, van igazság, mert már egy csomószor utaltam rá, hogy pl. ha átmegyek időnként akkoris befújhatná magát parfümmel, mert engem az vonz(nem kell mindig), de sose teszi, csak ha elmegy máshova....vagy ha étmegyek hozzá mindig ugyanabban van kb, ha meg elmegyünk valahova(ami ritka), mindig kicsípi magát...és olyankor megis bolondulok érte, külsőleg!! is, dehát az havi 1 alkalom...

2014. szept. 5. 22:34
 16/19 anonim ***** válasza:

Akkor beszélj vele komolyan. Mondd meg neki, hogy mennyire rosszul esik neked, hogy ennyivel sem szeretne kedveskedni neked, próbálj meg hatni rá.


Ha még mindig nincs változás, akkor esetleg javasolj szünetet, hogy lássa: te komolyan gondolod, hogy neked ez fontos. Mondd, hogy addig gondolkodjon ezen, hogy időt adsz neki...


Talán ha "izgalmasabb", vagy kevésbé edzésnek tűnő mozgást vetsz fel, akkor abba benne lenne. Pl. menjetek el kirándulni... Nem tudom, hova valósiak vagytok, de ha budapesti, javaslom a margit szigetet, a gellért hegyet... Elég csak egy hosszabb séta. Fokozatosan kell minden edzést kezdeni. Esetleg valami izgalmasabb vizisportot is kereshettek.

Vagy menjetek el állat kertbe (ami viszonylag nagyobb alapterületű). Nem kell kifejezetten futni, focizni, elég csak gyalogolni is. Lehet, a focit azért utasította el, mert a fiúk többsége nem bírja, ha egy lány jobb nála valamiben - ha ugyan nem is tudatosan... biztos fél, hogy lealáznád, stb...


Vagy csinálhatjátok úgy is, hogy megbeszélitek, hogy felváltva terveztek programot: egyszer oda mentek, ahova ő akarja, másszor ahova te és nincs ellenkezés...


Az izomláztól való félelem pedig hülyeség. Egyrészt szerintem kellemes is tud lenni, másrészt ha mozgás után alaposan megnyújtjátok az izmokat, semmit sem fogtok érezni utána...

2014. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Velem is igy volt. A baratomba teljesen beleszerettem a belsoje miatt, de kulsoleg engem mas fiuk vonzottak. Viszont azota szamomra o lett a vilag leghelyesebb fiuja es senkire sem cserelnem le :)
2014. szept. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Bárhogy alakítanád a külsejét, a kémia NEM azon fog múlni, hogy milyen a haja, vagy izmos-e. A kémiának evolúciós okai vannak, ahhoz vonzódsz, annak az "illatához" akivel a legerősebb utódot tudod létrehozni.
2014. szept. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha valoban szereted nem valtoztatod meg
2014. szept. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!