Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak?

Figyelt kérdés

Még pár hónapja összevesztünk és nem beszéltünk 1-2 napig majd írtam neki,hogy találkozzunk, ő meg mondta hogy ha szakítani akarok akkor itt (facebookon) írjam le, de ő nem szeretne találkozni ezért.

Most viszont már tényleg szakítani akarok, csak kicsit zavar,hogy most nem tudom mi legyen, neki az a kérése volt,hogy facebookon, nem tudom hogy ez aktuális e még, de nem is kérdezhetem meg mert akkor megtörtént a szakítás, ha ilyet kérdezek.

Számomra természetes,hogy élőben teszem meg és ezt várnám el mástól is.

Szerintem nem érzi,hogy "baj van" így hideg zuhanyként fogja érni az egész.(összevesztünk, mert nem hajlandó kompromisszumokat kötni, de aztán ráhagytam így ő azt gondolja,hogy elfogadtam,közben csak meghoztam a döntésem ami a szakítás.)


2014. szept. 6. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
írd le neki fészen, hogy ennyi volt, vége, oszt csá, nem kell túlagyalni
2014. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább személyesen. Ha nem is számít rá, és facebookon írod meg, hogy vége, akkor lehet szarul fog neki esni, hogy nem vagy képes a szemébe mondani. De elképzelhető hogy nem az a fajta, nem tudom.

De ha rendesen el tudod magyarázni a szakítás okát, szerintem jobban megérti ha személyesen közlöd vele.

2014. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha személyesen szakítasz vele, sokkal jobban fog neki fájni mint facebook-on. Viszont, a szakítást élőben "illik" elmondani.


Szerintem élőben mondd el neki. Egyszerűen azért, mert ez egy nagyobb volumenű dolog, minthogy egy facebook üzenetben elintézhető legyen.


19f

2014. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem már volt olyan, hogy teljesen egyértelmű volt, hogy csak azért akar találkozni, hogy szakítsunk, mert ugye ez az íratlan szabály, hogy ezt élőben kell. megspóroltam magamnak egy utat és megbeszéltem vele face-en. Viszont ha nem számít rá akkor valóban illik élőben elmondani.
2014. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!