Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet nem ken annyit foglalkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem ken annyit foglalkoznom a baratnommel?

Figyelt kérdés
Ezt vettem eszre amita kapcsolatban vagyunk picit elvan szallva magatol nem foglalkozzik velem annyit ,mint amijor fuzott akor minden aldott nap ran irt stb.Most meg mar azt lattom kezd felre kalandozni .Szerintem ott rontottam el hogy megmutattam onmagam .
2014. szept. 6. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem értékel, dobd ki
2014. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megkapta amit akart,új húst keres.
2014. szept. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A jót sosem értékelik, se nők se férfiak!

Sajnos...

2014. szept. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg foglalkoztál vele? Mert eddig ő fűzött, ő írt neked, ő csinált mindent...
2014. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En is kitettem erte olegetem elhivtam magammal mindehova ,de ott kezdett el leszarni amikor kedvesebb es kozvetlenebb lettem vele.
2014. szept. 6. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!