Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy temperamentumosabb nő és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy temperamentumosabb nő és egy teljesen higgadt férfi?

Figyelt kérdés
Ti, hogy birkóztok meg azzal, ha a párotok sokkal higgadtabb típus mint ti? Nem a szexre gondolok, hanem általában a magatartásra. 26 éves nő vagyok, meglehetősen temperamentumos, heves, és hirtelen. A barátom pedig elképesztően nyugodt, olyan "hagyjuk a problémákat holnapra" típus. De az a holnap sosem jön el. És bennem meg tombol a feszültség, szeretném kiadni, mert akkor azonnal megnyugszom és akkor már higgadtan keresem a kompromisszumot. De ő ezt nem hagyja, a lehető legkisebb vita lehetőségére is kihátrál a helyzetből. Hogy lehet, ezt hosszú távon kezelni, lehet egyáltalán?
2014. szept. 6. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonló kapcsolatom. Kimondottan szeretem a temperamentumos lányokat viszont én viszont higgadtabb vagyok. Mi jól megvoltunk. Eleinte voltak bajok elkezdtem keresni hogy mi okozza. Aztán rá jöttem hogy a tüzesebb lányoknál egy sima vita is nagy zajjal jár. Onnantól kezdve nekünk nem volt gondunk egy mással. Ő kiabált és csapkodott én kivártam amikor kiadta akkor megbeszéltük és nem volt gond. A barátoddal is meg kellene értetni hogy te magasabb fordulatszámon pörögsz türelmetlenebb vagy és lobbanékonyabb. Ha ezt felfogná szerintem ő is letudná kezelni a helyzetet magában és változna a hozzá állása. :)

25\F

2014. szept. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Milliószor próbáltam vele megértetni, de képtelen felfogni és elfogadni. És pont ezt javasoltam neki én is, hogy csak hagyja, hogy kitomboljam magam. De olyan gyorsan kihátrál, hogy erre sincs lehetőségem és ettől én csak még dühösebb leszek... :S :)


Köszönöm a válaszod!

2014. szept. 6. 21:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Az úgy elé nehéz helyzet akkor. :/ Én nem hátráltam ki csak azt hittem eleinte hogy valami nagy balhé van. Aztán kiderült hogy nem csak hevesebben reagálta le azt a helyzetet. :D Ha ennyire halogató azzal sajnos nem tudsz mit tenni. Neki kell hogy meg változzon ezt helyette nem tudod megtenni. :/ Remélem hamarosan változik a helyzet. :)
2014. szept. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!