Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy 30 éves férfi.17L Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Igazából nem is nagyon nevezhetném férfinek, mivel úgy viselkedik mint egy 20éves, most éri ki a fiatal korát. Nem beszélünk egyáltalán, mivel chaten nem szokott írni, viszont néha összefutunk a városban este.Csak olyankor próbálkozik finoman,persze én kicsit elutasítóan viselkedek vele de attól még nagyon bejön.Tudom hogy nagy a korkülömbség, de ebből lehetne valami?
2014. szept. 4. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedofil szegény. Elég szégyen, hogy 30 évesen 17 évesek után fut. Jobb lenne, ha elfelejtenéd, semmi jövője a kapcsolatnak. Maximum egy éjszakára kellenél neki, ha hosszabbra, akkor meg csak magadnak ártasz vele.
2014. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

17/milf?

Jó korán kezded...

2014. szept. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Anyumnak már elmondtam, ő azt mondja hogy szó se lehet róla, és hogy felejtsem el. Ma azon kapott rajta hogy a képeit nézegettem, és mondta hogy ha nem verem ki a fejemből elmondja apámnak...Hogyan értethetném meg vele, hogy nem úgy viselkedik mint egy 30 éves?
2014. szept. 4. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!