Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakivel huzamosabb idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakivel huzamosabb idő után jöttél össze, hogy sikerül?

Figyelt kérdés
Most nem azokhoz szólok, akik gyorsan jöttek össze, hanem akik hónapok, akár évek alatt. Hogy csináltátok, mi történt?
2014. szept. 7. 03:23
 1/5 anonim ***** válasza:
munkatársam volt egy évig és megszoktunk egymást és meg is szerettük
2014. szept. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a bejárőnőmmel sikerült végre össze jönni sok év után. Nagyon toleráns volt a koromra nézve, mert én 68 vagyok, Ő meg csak 28.
2014. szept. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a barátommal itt ismerkedtünk meg. Hónapokig beszélgettünk neten. Én beleszerettem, de a kor különbség (én 16, ő 22) és a távolság a kapcsolat ellen szólt, de aztán találkoztunk és a 2. randin már egy pár voltunk és azóta is azok vagyunk majdnem fél éve :)
2014. szept. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
A 2. vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy a relatív nagy korkülönbség ellenére, nagyon is jól kijövünk. Már a házasságot is szóba hozta, amin kicsit meg is lepődtem, de őrültem neki. 68/F
2014. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy hónapig kerülgettük egymást,munkánkból adódóan sűrűn találkoztunk.Aztán egyszer,pár hét poénkodás után az egyik csipkelődésemre randimeghívással reagált.Én belementem,és most remélem,boldogok leszünk.Eddig jól érzem magam vele.
2014. szept. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!