Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek volt már távkapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már távkapcsolata mesélne nekem róla? (akár komment akár üzenet). Ti hogy bírtátok ki az elején, hogy ritkán láttátok egymást? Én nagyon nem bírom és muszáj beszélnem valakivel erről.

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én párom 6 hetente jár haza. 3 évig éltünk együtt, mielőtt ezt a munkát elvállalta.

Mi úgy bírjuk ki, hogy vissza emlékszünk az együtt töltött időkre és gyakran gondolunk, az ezzel az életmóddal elérni kívánt célokra.

Plusz sűrűn maszturbálunk.

Eleinte mindig bőgés volt búcsúzáskor. Ma már csak enyhe duzzogás a muszáj miatt

2014. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan. :)
2014. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is távkapcsolatban élek, talán tudok segíteni, írj.
2014. szept. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most abban vagyok. Előre láthatólag október végéig nem fogunk találkozni, mert nekem csak a hétvégéim szabadok, neki pedig az összes foglalt - és később még a november is betelhet. Hogy hogy bírom? Valószínűleg úgy, hogy nem vagyok egy szerelmes típus, és nem igénylem a sülve-főve együttlevést. Magamat ismerve számomra ez sokkal ideálisabb kapcsolatforma, mint az együttélés, vagy a minden napos találkozók.
2014. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi egy éve vagyunk együtt, a táv 1500 km. Hatalmas szeretettel, türelemmel és elfogadással lehet kibírni. És hogy nevessetek a keserűségen.

Csak gondold végig.. Könnyebb lenne, ha vége lenne? Vagy még jobban fájna a tényleges hiánya (nem csak a fizikális)? Neked kell döntened.

2014. szept. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!