Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit elrontottam?

Figyelt kérdés
Van egy lány ,aki füzött engem mindig rám írt ,meg találkoztunk is párszor ,de én közömbös voltam vele .Egy nap amikor megint találkoztunk úgy gondoltam önmagamat adom ,átöleltem meg csókoloztunk is . Találkozgatunk most is ,de úgy érzem kicsit sokat adtam neki ,mintha nem akarna annyira vagy elszállt volna magátol .Vegyem el újra a bunkó énemet ,ne ölelgessem meg stb . ?
2014. szept. 7. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Miből gondolod h elszállt volna magától?

(nem, ne legyél bunkó)

2014. szept. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg a lány felöl úgy láttom,hogy bizonytalanabb lett.
2014. szept. 7. 09:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze legyél bunkóbb, aztán rontsd el még jobban. Talán erről kérdezd meg így: "Sok volt neked a multkori csók? Vagy miért vagy ilyen velem, mert azt érzem azóta más lett minden!" Paff...Gyakori őszinteség kell hozzá.
2014. szept. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!