Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy ha nekem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ha nekem nem jönnek be az olyan fiúk, akik a Facebookon és az ask. Fm-en élik az életüket?

Figyelt kérdés
Szinte állandóan kiposztol valamit az üzenőfalra. Legyen az zene vagy bármi. Egy csomó kedvenc oldala van a Facebookon. Ask.fm-en pedig szívesen válaszol magánéletbeli kérdésekre is, még azt is megosztja miért szakított a volt barátnőjével.
2014. szept. 7. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs facebookom, sem ask.fem-em. Járunk?
2014. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont hogy normális! Akik lájktól hiszik az életet és mindent az el van tévedve. (Nem 22000 ask lájktól lesz állása és bizonyítványa, és 2000 fb ismerőstől étel az asztalon.)
2014. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Normális.
2014. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a p*cs az az ászkefem?
2014. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Nekem se jönnek be a fészbúk "celebek"
2014. szept. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 PearlDiver ***** válasza:
Szerintem azok a normális emberek, akik internet nélkül, és a napi betevőnél nem több pénzből is tudnak létezni, sőt boldognak lenni.
2014. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!