Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem a viselkedését?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem a viselkedését?

Figyelt kérdés
Úgy éreztem tetszem a srácnak, bár nem tudom a munkahelyemen a többi kolleganővel hogyan viselkedik. Sokszor észrevettem hogy figyel és néha kis apróságok miatt is odajött hozzám, amit akárkitől megkérdezhetett volna. Szemezgettünk is párszor. Rendesnek tűnik, de azért volt már olyan kétértelmű megnyilvánulása, amit másképp is lehetett érteni és nem tetszett.Valamelyik nap összefutottunk a folyosón és elkezdett velem beszélgetni egész sok mindenről, csak mondtam neki hogy vissza kell mennem mert nekem még munkaidőm volt, lehet úgy gondolta hogy le akarom koptatni. Csak igazából nem vagyok benne biztos mit is akar mert van barátnője és tudja hogy nekem is van barátom.

2014. szept. 7. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki, de nem vállalja nyíltan, ugyanis mindkettőtöknek kapcsolata van. Az is lehet, hogy csak te vagy érzékeny a megnyilvánulásaira, mert titkon szeretnéd, hogy legyen valami, csak magadnak sem vallod be. Kicsit többet kéne tudnunk az ő, és a te kapcsolatodról is.
2014. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem régóta dolgozik ott ahol én.Nekem fel sem tűnt egyáltalán addig ameddig nem mentem oda hozzá segítséget kérni munával kapcsolatosan és azt láttam hogy sugárzott a tekintete és le se vette rólam a szemét. Azután többször is észrevettem hogy figyel és arra felé téblábol amerre én ülök, pedig arra nem is lehetett keresnivalója. Beszélgettünk már jópárszor. Nem ismerem annyira. Hazahozott egyszer amikor mindkettőnknek bent kellett maradnia túlórázni és nem értem el a buszom. Lehet hogy azért tűnt fel annyira a dolog mert barátom elhanyagol mostanában.
2014. szept. 7. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugye hogy te is érzékeny vagy a dologra :) Abból, amit leírtál nekem egyértelműnek tűnik, hogy tetszel neki, de nem akar ajtóstól rontani a házba, várd meg a folytatást. Elképzelhető, hogy éppen ő is hullámvölgyben van a barátnőjével, vagy már csak megszokásból van vele, ezt mondjuk nem tudhatom. Első voltam.
2014. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem akarom bántani a barátomat mert jó ember csak már nem olyan a kapcsolatunk mint az elején. Hiányzik a szenvedély, a tűz és újabban a szex is, amit már mondtam neki, de nem veszem észre hogy valamit is változnának a dolgok.
2014. szept. 7. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, ki fog minden szépen kristályosodni, úgyis érezni fogod, mi a jó neked! :) Első voltam
2014. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!