Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne fura így, hogy teljesen más a stílusunk?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már régóta nagyon jóban vagyunk, én tetszem neki és már Ő is egyre jobban tetszik nekem. Helyes srác, aranyos is és nagyon szeretem, de nekünk teljesen más a stílusunk. Ő ilyen black metal-os, én pedig abszolút nőiesen öltözködöm és néha, mikor együtt sétálunk, olyan furán néznek ránk az emberek. Persze, nem ez a mérvadó, csak azért kicsit tényleg fura hatást keltünk így, mert Ő jön a bőrcuccaiban, acélbetétes bakancsával, láncai csörögnek, én pedig megyek a kézben vihető táskámmal, néha magassarkúban, csinos ruhákban. Nem tudom, hogy a mi párosunk nem lenne-e vicces, mert én nem szeretem a metált, nem is ilyen a stílusom és általában a metált kedvelő emberkék szintén olyan emberekkel járnak, nem? A srácnak is eddig csak olyan barátnői voltak, csodáltam is, hogy akkor engem hogy kedvelhet. Egyre jobban kezd kialakulni bennem az érzés, de ez valamiért ha nem is akadályoz, de furcsa. Vagy ez hülyeség és egyáltalán ne törődjek vele?

16L


2010. jan. 18. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
sztem édes mindegy hogy milyen stílusa van ha kijöttök egymással. :) nekem is volt anno egy emos barátom, pedig gyűlöltem az emókat :D:D
2010. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
ha összejön,és szeretitek egymást,akkor nem kell foglalkozni a külsőségekkel,vagy hogy mit mondanak mások...ha mindig azt figyeled, h mi a mások véleménye,akkor nem ugy élsz,ahogy neked jó
2010. jan. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%

Ja. Én pl. a plázába szoktam vásárolni, a tünci pulcsik és tünci fölik világába, a pasim meg egy rokker. És naon szeretjük egymást (L)!

^^Cejetlek Gyuriiii^^

2010. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ne akadályozzon a stílus-különbözőségetek, ha ezen kívül nagyon jól elvagytok egymással :)


Én goth vagyok, párom kb így néz ki télen: western csízma, western kalap és kabát, farmer, kockásing. nyárom meg olyan informatikus-szerű, sokzsebes gyatya, szandál, világos színű ing, meg mindenféle tech kütyü :) minket is nagyon meg szoktak nézni, dehát ez kit érdekel? szeretjük egymást a párommal. Mondjuk nekünk a zenei ízlésünk azért egyezik, minddketten a metál/rock/goth zenéket szeretjük.

22/L

2010. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően persze, próbáljátok meg, láttam én már ilyen kapcsolatokat, nem szokványosak, de léteznek és sok esetben tartósan működnek, jól kijönnek a felek egymással. Nem árt viszont, ha nem akarjátok egymást megváltoztatni, ugyanakkor nyitottak vagytok egymás ízlésére, nem szóljátok azt le, mert az bosszantó lehet! Az emberek meg hadd nézzenek, ha nincs jobb dolguk, ne foglalkozz vele :) - minket is szoktak (én goth, barátom metalos) - érdekes engem egyedül annyira nem, de ha már 2 fekete együtt, az úgy látszik, sok :D úgyhogy nyugi az sem jó az utca emberének, pedig mi azért hasonlók vagyunk.
2010. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Omnia vincit amor. Ha ez miatt mentek szét, akkor nem is volt erős szerelem.
2010. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem számit !

Volt már sátánista barátnőm , pedig mélyen keresztény vagyok , és hű magyar !

2010. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!