Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen van más pároknál is? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen van más pároknál is? Ez normális?

Figyelt kérdés

Megprobálom érthetően megfogalmazni a kérdésem.

Szoval az van nalunk, hogy eddig azt ereztem, hogy a baratom a szerelmesebb. Imadott, szeretett, ereztette rendesen. En is szerettem ot nagyon mindig, de nala mindig egy picit nagyobb volt a langolas. Most mintha fordult volna a kocka. En erzem azt, hogy az sem lenne eleg, ha minden pillanatban bujhatnek hozza. O meg annyira nem adja vissza ezt. Meg egy csavar a dologban, hogy most egy honapig nem fogunk talalkozni, mert kiment dolgozni. En minden nap sírok majdnem, annyira hiányzik, ő meg teljesen nyugodtnak tűnik. Mintha nem viselné meg annyira. Eddig ez tök maskepp volt. Sokkal jobban kimutatta az erzelmeit, sokszor elgyengult o is. Most meg semmi. Azt mondja, azzal nyugtatja magát, hogy ő kettőnkért csinálja amit csinál. Az a terv egyebkent, hogy utana megyek 1-2 honapon belul. Megis egy kicsit aggaszt, hogy ugy erzem nem annyira szerelmes mar. Aztmondja hogy ugyanugy szeret, megsem ugyanazt erezteti mar. Ez normalis az ilyen hullamzas? 14Honapja vagyunk egyutt.


2014. szept. 8. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem normális,ha elkezdene hisztizni ő is mindkettőtöknek rossz lenne.Szerintem szeret téged azért is megy melózni ki,hogy jobb legyen kettőtöknek
2014. szept. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is ezt érzem :/ és az a legrosszabb, hogy mi meg távkapcsolatban vagyunk így meg még nehezebb :/
2014. szept. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, nekem jol esne, ha kicsit "hisztizne " mint reg. Nem is a hiszti a megfelelo szo, hanem az erzelem kimutatas. Megnyugodnek, hogy ugyanugy szeret, mint reg
2014. szept. 8. 08:30
 4/6 anonim ***** válasza:
én 7 évig voltam depressziós, magányos...nem rég összejöttem egy lánnyal, ő sokszor hiányol és mondja is...nekem is hiányzik, de én azzal nyugtatom magam, hogy tudom pontosan mikor láthatom újra...attól mert nem mondom neki, hogy nagyon hiányzik attól még úgy van...csak jó az a tudat 7 év magány után, hogy pontosan tudom mikor láthatom, ölelhetem, csókolhatom...nálunk is hasonló a helyzet, igaz mi még nem rég jöttünk össze...ha velem van akkor kimutatom, hogy nagyon szeretem, de ha nincs mellettem akkor nem mondom neki, hogy mennyire hiányzik...néha azért mondom, hogy nagyon megölelném...gondolom a párod is magát nyugtatja, meg megpróbálja neked is elviselhetőbbé tenni a távollétet...de ettől nem szeret kevésbé...csak megpróbál mind2-töket nyugtatni
2014. szept. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet ugyanúgy érez,csak nem mutatja, nem akarja, hogy neked is fájjon :)


Mikor újra találkoztok, hidd el minden rendben lesz.

2014. szept. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez teljesen normalis, a langolas alabbhagy, es kialakul egy stabil alapokon allo, tartos kapcsolat (14 honap az semmi, meg csak nem is ismeritek egymast rendesen) vagy pedig miutan elmult a lila kod, az ember kezdi eszrevenni a masik hibait, es rajon hogy hosszu tavon neki igy nem megy.


Ti ebben a szakaszban vagytok, ill. a baratod nagy valoszinuseggel itt tart. Majd kialakul hogy megy tovabb, meg nyitott a dolog.

2014. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!