Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hagyhatnék magam után?

Figyelt kérdés

A párommal 10 napig nem találkozunk. Tudom nem sok idő, de minden nap szeretném a távol létben is meglepni. Olyan kézzel fogható dolgokat szeretnék ( minden napra egyet) amit közös ismerősök, valamelyik családtagja, (testvér, szülő) adna neki oda.

Ötleteim vannak ( borítékolva, csomagolva szeretnék mindent, személyes, kettőnkre tartozó dolgok miatt) : Szerelmes levél, kis versek-idézetek.

Közös fényképek, amiket át lapozhat:)

Egyik nap egy halom csoki, édesség.


hasonlóakat szeretnék tőletek kérni, hogy ötleteket írjatok :) köszönöm előre is


2014. szept. 8. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok?
2014. szept. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
23 évesek vagyunk mindketten. :)
2014. szept. 8. 12:24
 3/10 anonim ***** válasza:

és mindennap adtok ajándékot egymásnak?


ismeritek az 5 szeretet nyelvet?

2014. szept. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem adunk minden nap, csak én ezt találtam most ki, hogy szeretném meg lepni.Amíg távol vagyok, minden nap mosolyt csalni valamivel az arcára.

nem ismerem!

2014. szept. 8. 12:29
 5/10 anonim ***** válasza:

ha nem ismered ajánlom figyelmedbe majd ezt a 2 könyvet:

Gary Chapman: A szerelem pszichológiája

Gary Chapman: A házasság négy évszaka


az első szól az 5 szeretet nyelvről...nem biztos, hogy az ajándékozás a legjobb megoldás...lehet a párod jobban örülne annak, ha felhívnád és beszélnél vele pár percet...


de ha mégis ajándékot akarsz hagyni ami mosolyt csal az arcára azt te tudod a legjobban, hogy minek örülne...te ismered a legjobban közülünk :)

2014. szept. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utána olvastam most az öt szeretetnyelvnek. Igencsak érdekesnek találtam, bár egy gyors, egyszerű változatát választottam most a felzárkózásomnak. (Wikipédia)


De az ezzel szánt mondani valód, még nem teljesen értem! :)

2014. szept. 8. 12:35
 7/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

Alap helyzetben,a telefonos megoldás a legközelibb, és személyesebb valóban! Ebben igazad van. Csak azon kívül szeretném még ezeket :) Amiket felsoroltam fentebb.

2014. szept. 8. 12:37
 8/10 anonim ***** válasza:

Elismerő szavak

Minőségi idő

Ajándékozás

Figyelmesség

Testi érintés


ez az 5 szeretet nyelv...nem biztos, hogy a párodnak az ajándékokra van szüksége :) de te jobban ismered...ebből csak a testi érintés amit nem tudsz távolról megadni...te ismered a párod és te tudod mit szeret...ha ajándékoknak örülne akkor halmozd el őket ajándékokkal :) de olyanokkal amiket szeret...pl csoki jó lehet, ha szereti a csokit...de pl ha fogyózik akkor talán nem a legjobb...

2014. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem ajándékoknak örülne a legjobban, hanem annak ha el sem mennék. Nálunk az összesnek hatalmas jelentősége van, de pláne számára az érintés. De sajnos ez nem lesz ki vitelezhető...ezért kezdett el járni az agyam ilyesmiken. kicsi darab belőlem mindig. közös képek, közös zene számok cd-re ki írva. üzenettel mellé meg egy csokival, ( szereti a csokit) meg kis párna be fújni az illatommal és úgy adják neki oda... ilyesmik
2014. szept. 8. 12:47
 10/10 anonim ***** válasza:

igazából te tudod minek örülne a legjobban...mondjuk 10 nap nem olyan sok...ha te úgy érzed ez a legjobb választás akkor adj neki olyan dolgokat amiket szeret :) pl amiket felsoroltál :)


csoki, parfüm, akár kézzel készített dolgok (sokkal személyesebbek), képek, vicces vagy jó emlékre utaló dolgok...ez ugye tőletek függ, hogy mi...

2014. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!