Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor gyanakodnátok a párotokra?

Figyelt kérdés
Főiskolára járok, ez miatt hétköznapokon nem nagyon tudunk találkozni. Ő már dolgozik. Tudom mikor melyik nap ér haza. Szinte mindig abban az időben szokott géphez ülni és írni nekem. +/- 5-10 perc. Egyik héten történt, hogy beszélgetünk.. aznap már sokszor mondta hogy várja a pénteket, hogy végre együtt lehessünk. Beszélgetés közben ilyet ír, hogy lehetne már csütörtök :/ <3 .. Rá is kérdeztem, talán nem másnak akarta. Elvége is mi pénteken találkozunk. Avval érvelt, hogy elírta. Hát csütörtökön várom is, hogy végre hazaérjen és online legyen. Majdhogynem 1 órával később jött fel, mint szokott. Azt mondja megfürdött és kajált. Általában mindig a gép előtt kajál miután hazaért és alvás előtt fürdik. Hétvégén nézem az előzményeket, és annak pont csütörtök este nézi a beszélgetéseket meg annak a lánynak a képeit aki neki anno nagyon tetszett de a lány mással jött össze. Ráadásul ahol munkája volt csütörtök délután (amire először azt mondta, meg kell ott néznie valamit, aztán rá 5 percre meg csak hogy alá kell íratni velük a szerződést) szóval arrafelé dolgozik az a csaj is. Szerintetek lehet alapja a gyanúmnak? Feleslegesen nem akarom felhozni a témát és vitázni ezen. Rákérdezzek nála?
2014. szept. 8. 12:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ugye én nem vártam meg, mire este ő olyan későn ír majd nekem. Mivel látta, hogy nem válaszolok a neten írt üzeneteire, 1 órára rá jöttek a szerelmes sms-ek a köszönöm hogy vagy nekem. Te vagy a mindenen, nagyon szeretlek szerelmem, hiányzol, hálát ad a sorsnak hogy vagyok neki stbstb. Ezt most mire véljem? Azért írta, mert rosszat csinált vagy mert nem írtam neki vissza?
2014. szept. 8. 12:59
 2/11 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból azt mondom, hogy ez nekünk, nőknek logikus, férfiaknak kevésbé, lehet kacag egyet és átölel... Ha nagyon nem hagy nyugodni a dolog, akkor személyesen ülj le vele, kérdezz rá, a szeméből úgyis mindent tudni fogsz.. hisztizni vagy felháborodni nem szabad, csak higgadtan fölényesen!


Megnyugtatásul: nem valószínű, hogy 1 óra tudta le a nőt... plusz, ha erről lenne szó, annyi esze lett volna, hogy ír neked időben, hogy ne gyanakodj...


Szóval nyugi:)

23/N

2014. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ezt enis megtanultam..mikor faradtan haza megy a munkabaol szerinted van neki ideje hogy mas lanyokkal is irogasson? es szerinted mikor faradtan haza er az lesz az elso hogy irjon neked ..ertsd meg az a ferfi egesz nap dolgozott annak enni kell meg piheni nem egybol net..nalam is igy van de kezdek vilagosan latni :)
2014. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha nem is szexről lett volna szó, max találkoztak. De ha találkoznak .. miért találkozik egy olyan nővel aki régen kihasználta, mással jött össze..

Nagyon zavar most perpillanat ez a dolog. Hétvégéig még meglátom, hogy rákérdezzek vagy sem. Attól függően, hogy alakul ez a hét is. :)

2014. szept. 8. 13:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Én gyanakodnék, de még nem hoznám fel neki a témát hanem további érveket gyűjtenék.
2014. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen általában az neki az első, hogy bekapcsolja a gépet, addig szed, készít magának kaját. Aztán gép előtt ülve megeszi, beszélgetünk. Elmegy aludni, előtte fürdeni. Nyáron ott voltam nála vidéken, főztem rá minden nap volt kaja mire hazaért. De akkor is ezt csinálta, este hazajött gép be kiment kajáért. Netezett 22-23 óráig. Aztán fürdés és aludtunk. Hiába voltam ott, megszokta már hogy ez így megy én meg nem reklamálok, hogy én is itt vagyok, foglalkozzon velem is. Hagytam had csinálja amit szokott, nem akartam rátelepedni. Nehogy azt érezze, úgy nem csinálhatja azt amit akkor ha én nem vagyok ott. Úgy érzem megértő vagyok ezen a téren.
2014. szept. 8. 13:30
 7/11 anonim ***** válasza:

@6: Ez szerintem túlságosan is megértő hozzáállás. Ha már ott vagy nála, főzöl rá, akkor az a minimum, hogy ha hazaér Veled foglalkozik elsősorban és nem a gépet nyomkodja.


Kérdésedre válaszolva: mivel engem is zavarna a dolog, én leültetném és finoman rákérdeznék a dologra. Ne legyél durva vagy hisztis, csak higgadtan mondd el, hogy mi bánt! Ha értelmes ember, felfogja, nem működik megfelelően a kapcsolat és helyre tudjátok tenni a dolgokat.

2014. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez nekem sem tetszik egyébként, hogy ha ott vagy, nyomogatja a gépet... Együtt éléskor oké, node ha csak egy bizonyos ideig "éltek együtt", akkor ez gázos, lehet kicsit uncsi vagy már.


Egyébként 7-essel értek egyet.


Hány évesek vagytok?

2014. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3# vagyok


szerintem azert megerthetned ..lehet hogy unja mar ..te egesz nap othon henyelsz mikor o dolgozik ..szerintem megerthetned hogy fog elsobbol neked irni :))



a masik mond meg neki h te is elsz es nem a csak a gep.ha kell hisztizz de ne hagyd magad ..mert megunod es vege lesz !!

2014. szept. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem fog neked irni* bocs
2014. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!