Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz nekem valaha is barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz nekem valaha is barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem járok se buliba, se discoba, se semmi ilyesmibe. Nem iszom alkoholt, nem cigiziem, nem vagyok kigyúrva, nincsen kockahasam (nem vagyok kövér)

Túl sovány vagyok (56 kg és 178 centi), otthon ülős vagyok, félek a társaságtól. A boltba és az iskolába járáson kívül nem megyek el sehova. Szerintem nem vagyok ronda.

De, rámtalálhat a szerelem, úgy, hogy nem járok jóformán sehova?

18/F


2014. szept. 7. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Rádtalálhat a szerelem.
2014. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A cigit nem értem, miért lenne előny? 10 ből 9 csaj azzal bzerál, hogy ne dohányozzak, soha nem tapasztaltam semmiféle pozitív megkülönböztetést emiatt.
2014. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rád találhat, de kicsi az esélye, hogy magától megtörténjen. Érdemes alaposan elgondolkoznod ezen, és hogy mit tehetsz ellene, mert hidd el, nem valami élvezetes még 30 felett is az első barátnő után kapálózni. Tapasztalatból mondom. Addig mozdulj meg, amíg nem késő!
2014. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tegyél érte,első körben járj el folyamatosan többet otthonról.Ne cigizz,de igyál néha egy kicsit,nem árt,oldottabb leszel és könnyebben ismerkedsz,meglátod.Ha elégedetlen vagy,kezdj el edzeni és többet enni,legalább otthon!Én is így kezdtem,aztán mentem csak terembe,amikor megkedveltem a testedzést.Ne szúrd el,még csak 18 vagy...ne halogasd a változást.
2014. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dettó ugyan olyan személyiség vagyok mint te.

Már szarul vagyok ha közösségbe kell mennem, nem szeretem az embereket, nem merek kezdeményezni.

Viszont, feltalálták már a facebookot.

Ha tetszik egy lány, megkeresem ismerősökön keresztül, és bejelölöm. Ha visszaigazol elkezdek beszélgetni, és elhívom valahová. Chat-en könnyebb minden, nem kell félned a reakcióitól.

2014. szept. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is teljesen ilyen vagyok mint te.elmentem gólyatáborba ahol kénytelen voltam bulizni,inni.majdnem felszedtem több csajt is,de még nem ment.majd fog.te is csináld ezt.
2014. szept. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!