Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Emberek miért hiszik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek miért hiszik azt, hogy ha most boldogtalanok, akkor majd ha lesz barátnőjük/pasijuk akkor majd boldogok lesznek?

Figyelt kérdés

Sok ilyet olvasni itt az oldalon, hogy kész csődtömegek írnak arról, hogy az életük egy roncs, de ha lenne egy csajuk akkor minden más lenne, akkor lelkileg kiegyensúlyozottak lennének, minden sikerülne, blablabla...


Miért gondolják ezt emberek? Hisz ha valaki szenved a puszta léttől, az nem lesz boldog ha van vele valaki, csupán nem figyel oda önmagára... de ha a párja mondjuk elmegy utazni egy hetet, akkor úgyis megint agonizálni fog..

Mit gondoltok?



2014. szept. 8. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége ostoba.
2014. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te sem voltál még igazán szerelmes.
2014. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyi szerintem van a dologban, ha van párod, akkor úgy érzed, hogy valakinek fontos vagy, ha szeret, akkor egy csomó pozitív visszajelzést kapsz tőle, kedvességet, amiket persze te is viszonzol neki. A boldogsághormonjaid is elkezdenek termelődni. Tehát szerintem pozitívan hat, de ne azért jöjjön össze az ember valakivel, hogy majd az a másik ember megváltoztatja, a másik boldoggá teszi. Az ember akkor is tanuljon meg boldognak lenni, amikor nincsen párja. Különben párkapcsolatfüggő lesz. Meg neki is támasznak kell lennie a párja számára, ezt pedig akkor tudja megtenni, ha önmagától is képes megállni a lábán/stabil.
2014. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Fäszt nem:D

csak én nőtől függetlenül is életképes vagyok, nem külső forrásból várom a saját boldogságomat

ez amit a kérdésben leírtam, ez nem szerelem, hanem kapcsolatfüggőség!

2014. szept. 8. 15:22
 5/12 anonim ***** válasza:
sokaknak szeretet hiányuk van és ezt a kapcsolatból kapják meg...
2014. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A véleményem írtam le a témában, nem gondoltam, hogy magadra veszed.
2014. szept. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 86-os hosszan írt, úgy van. Lehet, h te más beállítottságú vagy és többek között azt sem veszed figyelembe, hogy vannak olyanok is, akik nem kapcsolatfüggők, de mondjuk évek óta nem mondták nekik, hogy szeretlek, nem éreztek évek óta ölelést, csókot, csodás pillanatokat. Hülye az az ember, aki tagad és azt állítja, hogy nincs szüksége valakire az életében, akivel kölcsönösen sokkal színesebbé/jobbá tehetik egymás életét.
2014. szept. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

sejtettem, hogy félreérted:D

2-esre reagáltam, csak közben jött be a Te válaszod is

A Te válaszodra reagálva igen, a pozitív visszajelzés mondjuk logikus indok rá.. az a gyanúm, hogy akik a fentieket hangoztatják, azok nem sokszor voltak párkapcsolatban, szóval a támasznyújtásról megfeledkeznek..

2014. szept. 8. 15:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt azok mondják, akik úgy gondolják, hogy ha nincs valami,azért boldogtalanok, holott nem tudják, hogy ha meglesz nekik,akkor boldogok lesznek-e!
2014. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolkodnak alapvetően. Attól hogy valakinek párkapcsolata lesz, még nem feltétlenül lesz boldog is. Viszont ha igazi szerelmet talál, ami viszonzott, az igen is adhat olyan pluszt, amitől megváltozik a hozzáállása az élethez. Ez pedig pozitívan befolyásolja a munkáját, az egész közérzetét, a kisugárzását stb...
2014. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!