Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hatásos lehet a fordított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatásos lehet a fordított pszichológia ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hete, hogy szakított velem a párom (nő). Igazából jól megvoltunk. Szoktunk beszélgetni, de ő próbál úgy csinálni mintha nem érdekelné a dolog. Én viszont eléggé próbálom mutatni, hogy érdekel. Szerintetek, ha én is ezt csinálnám, mintha nem érdekelne vagy inkább azt mutatnám, hogy nem rázott meg a dolog és megy tovább minden, az hatásosabb mintha folyton nyaggatnám a dologgal?
2014. szept. 8. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szakított akkor szakított és nem akar semmit. Te is meg ő is ki kell vezessétek a feszültésget-fájdalmat és túl kell tegyétek magatok, nem a játszmák nem oldják meg a problémát, felerősítik azt.
2014. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szakított annak oka van. Ha zöldre fested a hajad és fejen állva forogsz az ajtaja előtt az se javít a helyzeten. Ettől függetlenül ha nyaggatod az tuti nem segít.
2014. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De megoldható, mert olyan dologról van szó.
2014. szept. 8. 17:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha addig fajult hogy dobbantott akkor ő nem látja megoldhatónak. Vagy nincs kedve és/vagy energiája folytatni.
2014. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig nem látott rá megoldást. Vagy inkább nbem mer lépni a dologban.
2014. szept. 8. 17:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem lát megoldást akkor nem fogja újrakezdeni.
2014. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értelek, komolyan. Ha megoldható, akkor arra kéne inkább koncentrálni. Nem a fordított pszichológiára és szórakozni egymással.
2014. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:
A virágnyelvet nem értem, a játszmákat utálom, mert gyáva, manipulatív és gyerekes.
2014. szept. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szóval nyíltan, előre és csak a megoldásra koncentrálni.
2014. szept. 8. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!