Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudjak többet beszélni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjak többet beszélni? Irigyelem azokat, akik minidig találnak valami témát, amiről épp beszélhetnek. Én mindig tartok attól, hogy a mondanivalóm nem érdekli a partnerem.

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy kommunikatív személyiség, de a párommal többet kellene beszéljek,mivel az előző kapcsolatomban is keveset kommunikáltam. Mit tudtok ajánlani ,hogy többet beszéljek,miről tudnék folyton beszélni ?

2014. szept. 8. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne gondolkodj ilyeneken. Akik beszélgetnek, nem gondolják ki előre, hogy most akkor atomfizika lesz a téma. Múltkor pl megláttam egy nagyon jó órát egy társaságban egy srácon és megjegyeztem, hogy jó kis szerkezet. Erre kiderült, hogy ő is szereti az órákat mint én, és erről dumáltunk egész sokat.
2014. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen,a másik problémám,amit nem fejeztem ki ,hogy elég tág az az érdeklődési kör,ahol én otthon vagyok és talán ebből is fakad ,hogy nem nagyon tudok hozzászólni a beszélgetésekhez.Ezen pl hogyan tudnék változtatni ?
2014. szept. 8. 20:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Rühellem a szófosókat.
2014. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is,amikor valaki eszetlenül fecseg, de én az egészséges kereteken belüli társalgásról kérdezlek Titeket.
2014. szept. 8. 20:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Szűkíteni akarod az érdeklődési körödet? Az nem jó taktika, örülj, hogy sok dologhoz hozzá tudsz szólni!
2014. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek,azt akartam írni ,hogy elég szűk és tágítani szeretném az érdeklődési köröm. És hogyan ?
2014. szept. 8. 20:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez elég egyszerű. Elkezdesz olvasni. Akár híreket, vagy ha hallasz valamiről, akkor egy pár mondat erejéig utánanézel. De ahhoz, hogy igazán magabiztos légy a beszélgetésben, ahhoz le kell szarni, hogy ki mit gondol. Beszélj ahogy jól esik, és légy magabiztos. Főleg akkor, ha tudod is miről beszélsz.
2014. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha megkérhetlek Titeket, nagy vonalakban elmondanátok a Ti érdeklődési területeteket? Pár szóban csak. Nagyon megköszönném. :)
2014. szept. 8. 21:04
 9/12 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. Elmondhatom az érdeklődési köröm, de erről olyan ritkán beszélek mint amilyen sűrűn piros havat látok. Vasút( szakmai ártalom), foci, történelem, utazás és még van pár.

Akkor tudsz majd többet beszélni, ha másokra is figyelsz, és véleményt nyilvánítasz, mert az mindenkinek van. Ráadásul figyelés által tanulsz is, és ezt később kamatoztatni tudod. Ezért van az, hogy szinte bármiről képes vagyok beszélni, mert sokat társalogtam az érdeklődési körömtől távol eső dolgokról.

2014. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm , 7-es. A hozzászólásoddal sokat segítettél. Hálás vagyok. Köszönöm !
2014. szept. 8. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!