Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsra lenne szükségem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra lenne szükségem! Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Nos, a párommal 2 és fél éve vagyunk együtt. Szülei kint élnek külföldön. Tavaly elvégezte az iskolát, de nekem hátra van még ez az egy év belőle. Mivel itthon nem tud sok mindent kezdeni mindenképpen az volt a megoldás, hogy kimegy ő is, majd neki áll dolgozni.

A napnainkat szinte mindig együtt töltjük, főleg most.. Jövőhéten utazik, azonban szerettem volna tisztázni vele, hogy mégis mi lesz/ mi van a kapcsolatunkkal. Azután szó szót követett majd kibökte, hogy igazából ő maga sem érti igazán magát de mégis ugy érzi hogy már unalmas velem. Hogy már vágyik arra hogy indulhasson ki és valami ujat lásson ám rájönne nem sokkal hogy mennyire hiányzok neki, és hogy nem szeretne elveszíteni. Nekem soha nem volt olyan gondolatom h unalmas vagy bármi hasonló, igy ezek után nem tudok mire gondolni..


Vágjunk bele a távkapcsolatba és lesz ami lesz? Vagy bele se menjünk az egészbe?

18/L


2014. szept. 8. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem úgy tűnik hogy te csak egy tartalék leszel. ha nem talál semmi komolyat kint ami miatt érdemes téged teljesen kidobnia akkor jó leszel szükség esetén.

bocs ha kicsit túl negatív véleményt írtam, nem akartalak elkeseríteni. de szerintem hagyjátok az egészet

2014. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan belevághattok, 1-2 hónap már nem oszt, nem szoroz, ha nem működik akkor hagyjátok. Viszont benne van a pakliban sajnos, hogy ő amit kint csinál letagadja előtted, mert ugyebár benne van ez a kettősség, hogy hiányoznál neki és szeret is valamilyen szinten, de lehet, hogy másfelől mégis bele megy 1-2 kalandba... sajnos ezt nem lehet tudni, de tartsd szem előtt a tényt.
2014. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Soha nem tartottam értelmes dolognak a távkapcsolatokat. Ilyen indítással meg végképp semmi értelme.
2014. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi időre megy ki és te utánamész/visszajön? Ezek azért elég fontosak.
2014. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szeretitek egymást, ha mindketten akarjátok, akkor vágjatok bele a távkapcsolatba. Egy próbát megér, ne hagyjatok 2 és fél évet ilyen könnyen ,,veszni"...ha már eddig kitartottatok egymás mellet, most mi változik? :) Ha szeretitek egymást, ettől csak erősebb lesz a kapcsolatotok. (Tapasztalatból írom.) A legjobbakat!


L/21

2014. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak azért ne szakítsatok, mert messzire megy. Neked van egy éved még, és ha addig jól alakulnak a dolgok, akkor mehetsz Te is utána.

Amit mondott, hogy unalmas kezd számára lenni.. Szerintem van benne némi aggodalom, ez mégis csak nagy lépés, nem csak miattad, a fordulat miatt is, és zavarosak a gondolatai.. Hirtelen meglátta, hogy "nyílik a kalitka ajtaja". Ezt nem kapcsolatilag értem.

Szerintem próbáljátok meg. Ha nem működik, nem működik, szakítani akkor is lehet. Nyílt lapokkal játszatok, őszinték vagytok, így nagy meglepetés nem lenne. Másrészről, lehet, hogy pont csak egy kis "levegő" kell neki, egy kis külön töltött idő, hogy elkezdj neki hiányozni.. Mert már megszokta, hogy mindig együtt vagytok. De így rájönne, mit is jelentesz neki Te. És Te is arra, hogy ő mit jelent Neked. Ennél jobb erőpróba nincsen.

Én egy éve vagyok együtt a párommal, köztünk 1500 km a távolság. És mi így is kezdtük. De tervezzük, hogy lassan ezen próbálunk változtatni.. :) De sosem adnánk fel csak a távolság miatt..

2014. szept. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 WheneverYouWant ***** válasza:

Nem szeretnék rossz tanácsot adni... De ha a srác ilyeneket mondott akkor csak arra tudok gondolni hogy ott már valami elveszett...

Nézzünk engem példának... 5 éve után nemrég kaptam véglegesítést egy nagyon jó cégnél M.o.-on.. én ezt már nem tudnám feladni egy kapcsolatért... Én nem költözhetek le egy pár éves kapcsolat után sem a Balatonhoz hogy majd ott keresek magamnak munkát és majd valami mást csinálok.. Nem mehetek már el külföldre 2x annyi fizetésért sem mint amennyi most van mert az nem lesz biztos..

De a barátodnak még lenne választása.. nem lenne muszáj neki mennie most.. mehetne egy év múlva is mikor te végzel... (ha te egyáltalán akarsz menni) Szerintem Ő döntött... csak neked nem meri elmondani... Távkapcsolatból úgysem lesz semmi... Meg lehet próbálni.. majd aztán lehet sokat sírni miatta..

2014. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én mindig is terveztem, hogy kimegyek külföldre amint elvégeztem az iskolát, ezért egyértelmű volt, hogy megyek utána én is. Vissza jönni semmiképp nem akar, igy elvárja, hogy amint tudok menjek. Ez idáig tökeletes elgondolás, de most ahogy az egyik válaszoló írta: nyíllik a kalitka ajtaja és nem hiszem hogy a sok új dolog, környezet mellett vágyna rám, főleg most hogy közölte, unalmas velem.

Lehet jobb volna, ha itthon indulása előtt lezárjuk, vagy ( ha Ő is úgy akarja) folytatjuk, ám annak a kimenetele nem biztos hogy olyan szépen végződne ilyen távolról.

Várom a döntését.

A válaszokat pedig köszönöm!!

2014. szept. 9. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!