Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehet az ember lánya, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet az ember lánya, ha beleszeretett egy gyönyörű szemű férfiba?

Figyelt kérdés
Ezzel még csak nem is lenne gond, de családom van, vőlegényem, és pici gyerekünk. A másikról nem sokat tudok, azt sem, hogy ő is így érez-e, de nem tudom kiverni a fejemből.
2010. jan. 18. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%

1.Ne nézz a szemébe.

2.Szúrd ki a szemét.

3.A saját szemed szúrd ki.

2010. jan. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
4. kérd meg hogy szúrja ki a szemed
2010. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Pici babás kapcsolat mellett félrekacsintgatni... szerintem nem szép dolog. Én megpróbálnám elfelejteni.
2010. jan. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Micsoda jó ötletek! :)

1,5 éves a baba, annyira nem pici...

2010. jan. 18. 17:03
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Rossebér szülsz gyereket ha utána még ki akarod magad élni?
2010. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
gyorsan felejtsed el, ribanc akarsz lenni?
2010. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

nem éri meg..

van egy vőlegényed,gyereked(korától függetlenül) ne dobd el a bizonytalanért!!

gyorsan felejtsd el!!

ne éri meg.nagyon nem..

2010. jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
de ha már pár év együtt élés után másfelé nézeget az ember, akkor meddig tarthat ki?
2010. jan. 18. 17:41
 9/15 anonim ***** válasza:
NEm sokáig, de nincs értelme. Nem éri meg szenvedtetni sem magad, sem a párod. Ha nem is most, egyszer úgy is félrelépsz. Ezt te is tudod.
2010. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

hát én még nem vagyok ilyen szituban, de van erről véleményem.

először is meg kell tudnod a pasi hogy érez. és hogy lehet e komoly jövötök.

ha igen, akkor én elhagynak akivel vagyok. gondolom te is még nagyon fiatal vagy, és évekig ezen agyalnál, hogy miért nem tetted meg. és egész életedet azzal élnéd le akivel mar nem akarod.

viszont a hátulütője, hogy lehet egy év mulva szétmenél a masikkal is. de legalabb megprobaltad és egy évig boldog voltál. jön majd más.

mert igy hogy nem lesz semmi igy nem fogod tudni kiverni az a pasit a fejedből.

nagyon nagy kockázattal jár, mert nagyon boldog lehetsz, de ugyanakkor nagyon boldogtalan is.

sajnos ez van. vagy minden, vagy semmi.

meg kell tudnod mit akar a pasi, hogy áll a kicsihez is.és utanna dönteni, ha a pasi is akarja és minden ok köztetek.


de ne feledd. egy életed van, és ugy kell csinálni hogy boldog legyél. a döntés a te kezedben van...

2010. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!