Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsietjük a dolgokat? Megfonto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsietjük a dolgokat? Megfontoltságunk ellenére is? 1hónapja h együtt vagyunk.

Figyelt kérdés
Múlt pénteken elösször engedtem meg h hozzámnyúljon ott lent... és azóta minden nap megujjaz amikor van rá lehetőségünk... viszont mára azt tervezte h nyelvvel is kicsit ügyeskedni fog,és hát meg is tette... mindent megszoktunk beszélni elöre... de most az aggaszt h nem sietjük e el ezt a petting dolgot... 16 és 17évesek vagyunk.. lefeküdni nemfogunk még mert én nemszeretném egyenlőre... viszont ezzel kapcsolatba szeretnék kérni pár hozzászólást h kinek mi a véleménye erröl..

2014. szept. 9. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A kinyalást nem nevezném pettingnek. De szerintem nem siettétek el.
2014. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát mégis mi a fenének hívnád, ha nem pettingnek?
2014. szept. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk szexnek. Orális szexnek.
2014. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 csabika1971 ***** válasza:

Félre értések véget minden intim együttlét ami nem végződik aktussal az petting. Aki nem hiszi nézzen utána.

Szerintem nyugodtan hagyhatsz és csinálhatsz te is ilyen dolgokat viszonozva. Mikor ha nem most? Hisz fiatal vagy, hajrá.

2014. szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát az, hogy elsietés az tőled függ...ha te nem akarod ezt akkor beszéld meg vele, hogy még várni szeretnél...
2014. szept. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát én szerettem is volna..ck féltem picit.. de mikor elöször csinálta aztán nem volt semmi kifogásom... sőt mostmár egyre inkább szeretném megint..
2014. szept. 9. 14:41
 7/12 anonim ***** válasza:
hát igazából párkapcsolat...szóval kettőtökön múlik a dolog...
2014. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
engedd neki nyugodtan,de mindenképp tisztálkodj előtte :)
2014. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak azt sietitek el amire nem vagytok felkészülve mindketten! ;)

Ez a lényege egy párkapcsolatnak, ahogy már az előbb is írták.

Ha igazán szeret, és normális fiú akkor vár rád amíg felkészültnek érzed magad (és nem siettet). Ha csak az újdonságtól tartasz az természetes dolog, amiatt ne aggódj. Ha megvan a kölcsönös bizalom (ami szintén fontos alapja egy ilyen kapcsolatnak) akkor nincs gond.


Szex előtt azért nem árt, ha Te is ismerkedsz kicsit az ő nemi szervével. ;)


A védekezésre meg figyeljetek oda! A "majd kiveszem mielőtt jönne a cucc" meg "az előváladékban nincs spermium" dolgok olyanok mint az orosz rulett. Tessék rendesen védekezni. Gondolom Te vagy a fiatalabb, így fogamzésgátló tablettát még nem ajánlanék, mert még ebben a korban elég érzékeny a hormonrendszer. A témával kapcsolatban T. Veronikának van egy összefoglalója itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


Ajánlom figyelmedbe a korai gyógyszerezés részt!

2014. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

u.i.:

Ha herpesz van a száján akkor ne engedd, mert elkaphatod tőle! Sajnos a herpeszvírusok már változtak annyit, hogy az ajakherpesz (Herpes simplex) is képes nemi szerveket fertőzni, és a nemi herpesz (Herpes genitalis) is kijöhet az ember száján. Testen belül nem vándorol, ha a szádon jön ki akkor nem megy át más területre.

Arra is figyelj ha neked van herpeszed és csókolóztok nem csak őt fertőzöd meg, hanem ha közvetlenül utána kinyal akkor van esély rá hogy saját magadat fertőződ meg, az ő "segítségével".


A herpesz csak addig fertőz amíg tüneteket okoz.

2014. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!