Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés
A párom rettenetesen rosszul főz, de nem merem megmondani neki, félek, hogy megbántódna. Így viszont szinte egyfolytában azt kell ennem, amit ő főz, és már kezd nagyon elegem lenni belőle. Nemrég már majdnem rászántam magam, hogy kitálaljak neki, de aznap este dühösen jött haza, és amikor megkérdeztem, hogy mi a baj, azt mondta, hogy az egyik barátja leszólta a főztjét, azóta nem beszélnek, és nagyon félek, hogy velem is ez történne. Viszont már nem bírom, majdnem elsírom magam, amikor ebédre vagy vacsorára kerül a sor. Sokszor mondtam, hogy menjünk étterembe, de mindig az volt a válasz, hogy a házi koszt sokkal egészségesebb és finomabb. Segítsetek, hogyan mondjam meg neki, hogy a kapcsolatunk is túlélje?
2014. szept. 9. 17:36
 1/3 Mr. Truth ***** válasza:

A verzió:

"Szivem szarul fözöl beszéljük meg hogy ez és ez a bajom a föztöddel mi lenne ha javitanál rajta?

B verzió (gyökereknek ajánlott)

Drágám, mi lenne ha ma együtt föznénk (stikában rajta tartod a szemed hogy mit müvel és javitasz rajta)

2014. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy "kicsim, nem az én ízlésvilágom szerint főzöl...kellene bele még ez, meg az"

Én is nagyon mérges voltam, amikor véletlen elsóztam egy kaját, és a barátom fintorgott...ne fintorogjon, mondja, hogy "drágám, ez egy kicsit sós lett" vagy "manó, ennyire szerelmes vagy, mert érzem az ételen. Szóval viccesen meg finoman elfogadható, ha mondod, de ne fintorogj, vagy mondd, hogy ez szar, mert hidd el, ha kicsit ügyetlenebb is, minden szeretetét beleadja, ha finoman adagolod, sértődés sem lesz, és lehet javulni is fog. :)

2014. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Főzzetek együtt,ezt nem tudod sértődés nélkül megmondani neki.
2014. szept. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!