Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

a páromnak mostanság állandoan valami baja van velem. Nagyon aranyos lány egyébként,nem hisztis,meg ilyenek,csak mostanság nagyon érzékeny lehet talán.Ha a barátaimmal vagyok este,felhív és beszélgetni szeretne velem.ilyenkor mondom neki,hogy majd felhivom késobb,erre az a reakcioja,hogy mindig le akarom ot rázni és o mindig csak a második helyen van,mert elsok nekem a barátok.

Vagy beszeltunk rola,hogy ki mikor szeretne babát,én oszintén megmondtam,hogy már minél hamarabb,viszont o csak 2-3év mulva.belenyugodtam. aztán mostanság mindig azzal jon,hogy semmit nem sporolok meg a fizumbol(ami igy van,mert élek a mának),pedig ha gyereket akarok akkor arra készulni kell anyagilag.de mért sporoljak ha csak 3év mulva számithatok gyerekre tole?vagy rosszul gondolom?

szoval nem értem a kirohanásait,szerintem semmi oka nincs rá. Segítsetek,mi baja lehet velem az adott dolgok alapján?


2007. okt. 23. 00:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Kezdjük ott, hogy semmit nem írtál arról, hogy hány évesek vagytok.

Gondolom, hogy nem tinikről van szó, ha babát szeretnél. Márpedig, ha felnőtt ember vagy akkor nem a haverokat kellene előtérbe helyezni, hanem a pároddal kellene töltened több időt. Szórakozni a haverokkal úgy nem kehet, hogy Őt is elhívod magaddal? Ha Ő még nem szeretne babát akkor gondolom sokkal fiatalabb lehet nálad (a nő érnek be hamarabb a babavállaláshoz, ÁLTALÁBAN!!!) Ha a párodnak mondanivalója van számodra, akkor igenis tessék Őt meghallgatni és beszélni vele. Annál nincs is rosszabb mikor az ember mondanivalója süket fülekre talál. Ha azt szeretné, hogy velel legyél, akkor legyél vele. Vagy a haveroktól szeretnél kisbabát? Egyszóval én nem hinném, hogy a barátnőddel van a probléma. Sok sikert a továbbiakban.

2007. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
nagyon aranyos pasi lehetsz, ha ennyire aggódsz a barátnődért.De szerintem az itt a kérdés, hogy a lelkével is ennyire törődsz e.meg kellene próbálnod hogy a haverokra hetente szakítasz időt de előre szólj neki, hogy ő is tudjon programot keresni magának.Ha viszont neked nem elég heti 1 alkalom a haverokkal, akkor vidd el őt is.Nálunk ez bevált.A nem spórolással pedig nem lehet hogy az a baja, hogy a fizudat a haverokkal költöd el?Lehet nem mer szólni mert úgy érzi semi köze hozzá mégis bántja.Ilyenkor jól jöhet a gyerekhez is pénz kell duma.Néha vegyél neki apró ajándékokat,virágot csak úgy, lehet hogy megoldja a prolémát, mellesleg érzi azt is hogy szereted, mert gondolsz rá.
2007. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!