Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megengedjem hogy eljöjjön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedjem hogy eljöjjön a diplomaosztómra?

Figyelt kérdés
fél éves kapcsolatban vagyok jelenleg, de van egy srác akinek tetszek és hát most elérte azt is hogy mostmár kezdek én is belezúgni.azt mondta hogy eljönne a diplomaosztómra.A barátom ismeri őt,és tudja hogy kicsit nyomul a srác. szerintetek nagyon gáz lenne ha eljönne? de végülis nem csinál csinálunk semmi rosszat, max odajön adni két puszit meg max hoz virágot...gondolom... szerintetek?
2010. jan. 18. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez már ilyen nyitott kapcsolat kezdete. Ültesd őket össze sörözni, és akkor talán 3asba is nyomhatjátok.

Egyébként a te döntésed. Én nem tenném meg.

2010. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
no comment... Kezdessz belezúgnia barátod mellett akkor inkább dönts h melyik kell. És ne mindkettőt hülyítsd... 18F
2010. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem jo vastag bor van az arcodon, szegeny pasid, ha kezdesz a masikba belezugni, akkor a jelenlegi baratoddal miert is vagy meg egyutt?

Annyira utalom az ilyen lanyokat, miattatok hiszik azt, hogy mind ilyen hutlen ribik vagyunk!

2010. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha a barátod tud a nyomulásról, akkor sztem ne akard, hogy elmenjen az új srác! Bikaviadal is lehet belőle.

Amúgy meg döntsd el, hogy kit akarsz!! Hidd el, nem lesz jó vége...

2010. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne ha eldöntenéd melyik fiú kell! Nem szép dolog hogy így alakul ez az egész. Amúgy mit tennél,ha a párod a te helyedben lenne?! Lehet kiakadnál egy kicsit,nem? :S
2010. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Az elso dobbenet utan most esett le "diplomaoszto", tenyleg igaz, eszt nem diplomaval osztanak!
2010. jan. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem ész kérdése hanem a becsületé és hogy az illető mennyire képes a normális életre...
2010. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem eszem ágában nem lenne meghívni. képzeld el fordítva. a barátod a diplomaosztójára meghív rajtad kívül egy másik csajt, akibe kezd belezúgni. na? milyen érzés lenne?
2010. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!