Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátanátok a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanátok a párotoknak ha megcsalna?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 21:10
1 2
 11/14 anonim válasza:
Egyértelmű nem!!!Tökmindedj h milyen jò csaj vagy pali vagy mindenki elhòdìthatò jò helyen jò időben.és aki eljut màssal egy csòkig később tőbb is lesz.hidd el tapasztalat.ugyhogy akàr mennyire szerelmes vagy megcsalàst soha ne bocsáss meg!!!!
2014. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem. Belehalnék, ha el kellene veszítenem, de tudom magamról, hogy soha többet nem tudnék benne bízni, ami miatt sosem lenne nyugodt és boldog a kapcsolatunk.
2014. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, igen. Fiatalon jöttünk össze (én 17, ő 20 volt), előtte mind a kettőnknek 1-1 partnere volt. Nagyon szép szerelem ez, nagyon egy hullámhosszon vagyunk, nagyon hasonlóak az elképzeléseink a jövőről, szóval minden stimmel. 8 éve vagyunk együtt. Ezalatt dokminden történt. Időközben társak lettünk. A helyzet veszélye, hogy valamelyikünk kíváncsi lesz, milyen lehet mással. Viszont ezt nem tartom olyan megbocsáthatatlan bűnnek, hogy ezért a kukába szórjam a mögöttünk levő éveket, a közös terveinket, és legfőképp nem hagyhatom magára A Társamat egy ilyen helyzetben. Ő se hagyna magamra engem. 26/N
2014. szept. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog. Én pár hónapja lettem megcsalva 22 hónapos kapcsolat után, de nem fogadnám vissza. Előre kell nézni, majd jön új ;) 20F
2014. szept. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!